Ed Sheeran w Warszawie na Torwarze 2015: o której wejście, numery i lokalizacja bramek - wszystko na ESKA.pl [VIDEO]

2015-02-13 10:59

Ed Sheeran wystąpi 13 lutego na Torwarze w Warszawie. Jeśli nadal nie wiecie o której godzinie rozpocznie się wejście na teren imprezy oraz gdzie są zlokalizowane bramki, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Wszystkie szczegóły dotyczące pierwszego koncertu Eda Sheerana w Polsce są dostępne już teraz - na ESKA.pl

Ed Sheeran wystąpi 13 lutego na Torwarze w Warszawie. Jeśli nadal nie wiecie o której godzinie rozpocznie się wejście na teren imprezy oraz gdzie są zlokalizowane bramki, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Wszystkie szczegóły dotyczące pierwszego koncertu Eda Sheerana w Polsce do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Otwar­cie bram hali Torwar dla fanów Eda Sheerana nastąpi o godzinie 18. Czynne będą wejścia od 1 do 4 od strony ulicy Łazienkowskiej. Dla osób posiadających bilety na sektory, płytę oraz Golden Circle przeznaczone są wejścia od 1 do 3. Do wejścia nr 4 proszone są osoby z zaproszeniami, posiadacze akredytacji dziennikarskich oraz osoby niepełnosprawne.

Jako pierwszy w roli supportu o godz. 19:30 na scenie pojawi Ryan Keen. Występ Eda Sheerana wg planu ma się rozpocząć o godz. 20:30. Przypominamy, że na koncercie oficjalnie obowiązuje zakaz fotografowania. Pełny regulamin imprezy dostępny jest na www.stodola.pl oraz www.eventim.pl.

Jesteście gotowi na pierwszy koncert Eda Sheerana w Polsce?

Ed Sheeran - Give Me Love live

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze