Ed Sheeran w Warszawie - na którą piosenkę czekacie najbardziej? [SONDA]

2018-08-10 10:40
Ed Sheeran w Warszawie - na którą piosenkę czekacie najbardziej? [SONDA]
Autor: fot./screen/youtube.com/Ed Sheeran Ed Sheeran - All Of The Stars

11 i 12 sierpnia Ed Sheeran gra w Warszawie! Na ESKA.pl pytamy was o to, którego hitu piosenkarza najbardziej nie możecie się doczekać.

Ed Sheeran w Warszawie gra dwa koncerty! Brytyjski wokalista występuje na Stadionie Narodowym w Warszawie 11 i 12 sierpnia. Na te wydarzenia czekali fani "Rudzielca" z całej Polski! Wielbiciele artysty zapełnią stadion do ostatniego miejsca, a każdy z nich będzie czekał na swój ulubiony przebój. Jesteście wśród tych szczęśliwców? Na którą piosenkę czekacie najbardziej?

Ed Sheeran i Perseidy - dwa wyjątkowe wydarzenia w jednym czasie!

Które piosenki zagra Ed Sheeran?

11 i 12 sierpnia Ed Sheeran zagra w Warszawie set złożony z kilkunastu piosenek. Fani liczą oczywiście na największe hity artysty. A jest ich sporo! Castle on the Hill, Eraser, Galway Girl, Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Sing czy doskonałe All Of The Stars - to tylko niektóre z przebojów Eda Sheerana. Posłuchaj za darmo setlisty klikając w poniższą grafikę:

SONDA - na którą piosenkę Eda Sheerana czekacie najbardziej?

Jeśli jesteście wśród osób, które posiadają bilety na koncerty Eda Sheerana w Polsce, na pewno czekacie na swój ulubiony przebój. Weźcie udział w naszej sondzie i odpowiedzcie, której piosenki najbardziej nie możecie się doczekać!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze