Ed Sheeran w Warszawie - na którą piosenkę czekacie najbardziej? [SONDA]

2018-08-10 10:40
Ed Sheeran w Warszawie - na którą piosenkę czekacie najbardziej? [SONDA]
Autor: fot./screen/youtube.com/Ed Sheeran Ed Sheeran - All Of The Stars

11 i 12 sierpnia Ed Sheeran gra w Warszawie! Na ESKA.pl pytamy was o to, którego hitu piosenkarza najbardziej nie możecie się doczekać.

Ed Sheeran w Warszawie gra dwa koncerty! Brytyjski wokalista występuje na Stadionie Narodowym w Warszawie 11 i 12 sierpnia. Na te wydarzenia czekali fani "Rudzielca" z całej Polski! Wielbiciele artysty zapełnią stadion do ostatniego miejsca, a każdy z nich będzie czekał na swój ulubiony przebój. Jesteście wśród tych szczęśliwców? Na którą piosenkę czekacie najbardziej?

Ed Sheeran i Perseidy - dwa wyjątkowe wydarzenia w jednym czasie!

Które piosenki zagra Ed Sheeran?

11 i 12 sierpnia Ed Sheeran zagra w Warszawie set złożony z kilkunastu piosenek. Fani liczą oczywiście na największe hity artysty. A jest ich sporo! Castle on the Hill, Eraser, Galway Girl, Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Sing czy doskonałe All Of The Stars - to tylko niektóre z przebojów Eda Sheerana. Posłuchaj za darmo setlisty klikając w poniższą grafikę:

SONDA - na którą piosenkę Eda Sheerana czekacie najbardziej?

Jeśli jesteście wśród osób, które posiadają bilety na koncerty Eda Sheerana w Polsce, na pewno czekacie na swój ulubiony przebój. Weźcie udział w naszej sondzie i odpowiedzcie, której piosenki najbardziej nie możecie się doczekać!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze