Ed Sheeran w Polsce 2018 - BILETY wyprzedane w godzinę! Gdzie kupić?

i

Autor: fot. EAST NEWS Ed Sheeran w Polsce 2018 - BILETY

Ed Sheeran w Polsce 2018 - BILETY wyprzedane w godzinę! Gdzie kupić?

2017-07-08 22:38

Bilety na koncert Eda Sheerana w Warszawie rozeszły się w szaleńczo szybkim tempie. Wcale nas to nie dziwi! Gdzie jeszcze można je znaleźć? Sprawdzamy na ESKA.pl

Ed Sheeran w Polsce 2018 - bilety na koncert w Warszawie rozeszły się w błyskawicznym tempie. Po niespełna godzinie ciężko było je nabyć. Zresztą to było do przewidzenia, że zainteresowanie występem angielskiego wokalisty będzie tak ogromne. Kilka godzin po uruchomieniu dystrybucji wejściówek - organizatorzy ogłosili, iż Ed Sheeran w Warszawie da dwa koncerty! Tym samym pojawiła się nowa pula wejściówek w sprzedaży! Autor hitu Shape Of You czy Galway Girl - zaśpiewa te hity na PGE Narodowym przed kompletem publiczności już 11 i 12 sierpnia 2018.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - dwa koncerty w Warszawie! [BILETY]

Autor: brak danych

Ed Sheeran w Warszawie 2018 wystąpi dwa razy! Znamy szczegóły!

Ed Sheeran w Polsce 2018 bilety - gdzie kupić

Osoby, którym udało się kupić bilety na koncert Eda Sheerana w Polsce mają szczęście! Ciekawostką jest to, że na pierwszy koncert, jako ostatnie wyprzedały się trybuny górne - koszt 209 zł. Sądząc po relacji internautów najchętniej kupowane były miejsca na płytę stadionu.

8 lipca od porannych godzin oficjalna strona dystrybutora była głównym punktem oblężenia przez fanów uroczego rudzielca. Co z osobami, które nie zdążyły kupić wejściówki, a bardzo by chciały być na koncercie? Odświeżajcie stronę dystrybutora https://www.eventim.pl/ i sprawdzajcie szczegóły. Być może ktoś w trakcie transakcji zrezygnuje i bilet znów będzie dostępny. Próbujcie kilka razy - powinno się udać, bo wejściówki od czasu do czasu ponownie pojawiają się w sprzedaży! Istnieje szansa, iż będą dostępne również w sklepach stacjonarnych.

Bilety na koncert Eda Sheerana w Warszawie są personalizowane.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Autor: brak danych

Ed Sheeran w Polsce 2018 pojawi się w celu promocji płyty Divide! Znacie z niej przebój Shape Of You, Castle On The Hill oraz aktualny singiel Galway Girl.