Ed Sheeran w Polsce 2015: kto supportem? Poznajcie Ryana Keena [VIDEO]

2015-01-15 15:27
Ryan Keen supportem przed Edem Sheeranem
Autor: fot. Ryan Keen / Facebook Ryan Keen supportem przed Edem Sheeranem

Ryan Keen supportem koncertu Eda Sheerana w Polsce. Sprawdź, kim jest Ryan Keen, który rogrzeje publiczność przed występem brytyjskiego gwiazdora już teraz - na ESKA.pl

Koncert Eda Sheerana w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Już wiemy, kto rozgrzeje publiczność przed pierwszym występem autora hitów I See Fire, Don't, Give Me Love, czy Sing. Sprawdź, kim jest Ryan Keen już teraz - na ESKA.pl.

Występ Eda Sheerana 13 lutego 2015 roku na Torwarze w Warszawie to wydarzenie, do którego polscy Sheerios już niecierpliwie odliczają dni. Na niecały miesiąc przed koncertem Eda dowiedzieliśmy się, kto będzie supportował brytyjskiego artystę. Ryan Keen pochwalił się, że będzie towarzyszył Sheeranowi podczas koncertów we Włoszech, Szwajcarii, Francji, Czechach, Litwie, Łotwie, Estonii i Polsce.

Muzyka Ryana Keena powinna przypaść do gsutu fanom Eda Sheerana. Jest to połączenie muzyki akustycznej, folkowej i bluesa. Pierwsza płyta Ryana Keena ukazała się w 2013 roku. Co ciekawe, artysta wydał ten album własnym sumptem.

Podoba się Wam support przed koncertem Eda Sheerana w Polsce?

Ryan Keen - Old Scars

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze