Ed Sheeran w Polsce 2015: 5 powodów, dzięki którym polscy fani zapamiętają ten koncert [VIDEO]

2015-02-13 11:07
Ed Sheeran
Autor: fot. Bulls Ed Sheeran

Koncert Eda Sheerana w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Podajemy 5 powodów, dla których polscy fani z pewnością zapamiętają ten występ na długo. Sprawdź, dlaczego już teraz na ESKA.pl

Koncert Eda Sheerana w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Autor hitów I See Fire, SING, Thinking Out Loud i wielu innych zaśpiewa i zagra już 13 lutego 2015 roku w Warszawie w hali Torwar. Podajemy 5 powodów, dla których polscy fani z pewnością zapamiętają ten występ na długo. Sprawdź, dlaczego już teraz na ESKA.pl.

#1 Będzie to pierwszy koncert Eda Sheerana w Polsce. Artysta zadebiutował już prawie cztery lata temu, ale do tej pory jeszcze nie miał okazji wystąpić w naszym kraju.

#2 Fani przygotowują specjalne akcje koncertowe na występ Eda na Torwarze. Zaplanowane atrakcje z pewnością będą miłą niespodzianką dla artysty.

#3 Pierwszy koncert Eda w Polsce jest wyprzedany. Oznacza to, że warszawska hala Torwar będzie wypełniona do ostatniego miejsca zarówno na płycie, jak i na trybunach. To z pewnością sprawi, że atmosfera podczas koncertu będzie niesamowita.

#4 Ostatnia płyta wokalisty X uzyskała w Polsce status platynowej płyty. Jest szansa, że wyróżnienie zostanie uroczyście wręczone Edowi na scenie w Warszawie na oczach zgromadzonych fanów.

#5 Występ autora hitu I See Fire odbędzie się na kilka dni przed jego urodzinami. Ed Sheeran skończy 24 lata 17 lutego 2015 roku, czyli cztery dni po koncercie w Polsce. Występ w Warszawie będzie okazją do szybszego świętowania urodzin. Z kolei 14 lutego obchodzimy Walentynki. Czy z tej okazji Ed weźmie jakąś polską fankę na scenę?

Ed Sheeran - Thinking Out Loud

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze