Ed Sheeran

i

Autor: fot. Bulls Ed Sheeran płyta X w wersji Wembley z nowymi piosenkami: Tracklista i data premiery

Ed Sheeran płyta z nowymi piosenkami - Tracklista i data premiery płyty X w wersji Wembley.

2015-10-27 14:46

Ed Sheeran wyda nową edycje płyty X. Album w wersji Wembley zawierać będzie wersje na żywo piosenek zagranych w czasie londyńskich koncertów. Oprócz tego krążek uświetnią zupełnie nowe piosenki. Zobaczcie datę premiery i tracklistę X Wembley Edition! 

Ed Sheeran wyda nową płytę. Drugi studyjny krążek Ed'a Sheerana doczeka się kolejnego rozszerzenia. Album X (multiply) bił rekordy sprzedaży w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, a nawet w Polsce! Czy edycja zawierająca koncerty na żywo poprawi wyniki? O tym przekonamy się zaraz po tym, gdy ruszy oficjalna sprzedaż X - Wembley Edition! Tracklistę i datę premiery znajdziecie poniżej.

Ed Sheeran płyta X

Nie tylko fizyczna sprzedaż drugiej studyjnej płyty Ed'a Sheerana biła popularność, ale równiez w internecie krążek cieszył się ogromną popularnością. Dowodem na to niech będzie fakt, że sam singiel "Thinking Out Loud" w serwisie streamingowym Spotify odtworzono pół miliarda razy! W ogólnym ujęciu list sprzedaży krążek dotarł między innymi na miejsce 1. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, czy Szwecji. W Polsce najwyżej znalazł się na 4. pozycji. Promocje albumu "X" artysta rozpoczął wydając singiel "Sing", za którego produkcje odpowiada Pharrell Williams. 

Ed Sheeran nowa wersja X - Edycja Wembley

Piosenkarz nie zwalnia tempa! Ed Sheeran pojawił się na płycie "We The Generation" zespołu Rudimental, a jakiś czas temu pojawiła się informacja, że pracował także nad nową piosenką z Justin'em Bieberem! Jak powiedział Biebs, który 13 listopada pokaże światu swój nowy materiał na krążku "Purpose": - Zrobiliśmy piosenkę na mój album. Jest niesamowita i nie mogę się doczekać, kiedy ludzie ją usłyszą - zakończył Kanadyjczyk. Najwyraźniej Ed Sheeran z przytupem chce zakończyć ten rok w muzyce. Oprócz premiery kawałka z Bieberem tego samego dnia, czyli 13 listopada 2015 roku ukaże się nowa wersja płyty "X". Nazywać się będzie "Wembley Edition". Znajdą się na niej piosenki zaśpiewane przez Sheerana w czasie koncertów na Wembley w Londynie. Oprócz nich artysta wzbogacił swoją płytę o oryginalne wersje nowych piosenek. Zobaczcie tracklistę poniżej:

  1. English Rose
  2. Touch and Go
  3. New York
  4. Make It Rain
  5. Parting Glass (Live from Wembley Stadium)
  6. Small Bump (Live from Wembley Stadium)
  7. Lay It All On Me (Rudimental & Ed Sheeran)
  8. Jumpers For Goalposts - Film

Koncert w Londynie trwał trzy dni. Występy tak spodobały się Anglikowi, że postanowił umieścić je w wersji audio na nowej płycie. 

 

RW

Czekając na nową płytę Eda Sheerana, obejrzyj filmy z najlepszą muzyką. W Dniu Zabijania usłyszysz elektryzujące kawałki Linkin Park. Film wyreżyserował sam Joseph Hahn! Odpalaj już teraz: