Ed Sheeran oskarżany o kopiowanie wizerunku. Kim ma się przesadnie inspirować?

2021-06-30 15:20
Ed Sheeran - Bad Habits
Autor: Youtube.com/Ed Sheeran

Ed Sheeran to popularny wokalista z Wielkiej Brytanii, który znany jest głównie z takich piosenek jak Shape of You czy Thinking Out Loud. Ostatnio powrócił po latach przerwy z kawałkiem Bad Habits. Opublikował teledysk, który nie wszystkim się spodobał. Dużo osób uważa, że Ed skopiował inną wielką gwiazdę.

Ed Sheeran powrócił z nowym singlem. Bad Habits to zupełnie nowa strona artysty, który porzucił ballady i postanowił zostać gwiazdą muzyki tanecznej. W nowym teledysku możemy zauważyć także nowy wizerunek. Eda widzimy w zupełnie nowej, wampirzej odsłonie. Przepełniony czarnym humorem teledysk jest metaforą złych nawyków. Obserwujemy, jak wampirze alter-ego artysty spędza szaloną noc w towarzystwie innych upiorów i powraca do swojej normalnej formy dopiero o świcie. Nie wszystkim jednak przypadł do gustu nowy projekt Eda Sheerana. Jeszcze przed premierą teledysku pojawiły się zarzuty o plagiat o zbyt dużą inspirację, a opublikowany klip tylko utwierdził niektórych w swoich przekonaniach. Kogo według internautów miał skopiować twórca słynnego Thinking Out Loud?

Fest Festival 2021 - te gwiazdy dadzą niezapomniane show!

Ed Sheeran - Bad Habits. Kogo miał skopiować?

Według internautów Ed Sheeran w swoim nowym teledysku miał inspirować się wizerunkiem The Weeknda z jego ostatniej płyty After Hours. Przez cały okres promocji albumu The Weeknd chodził w czerwonym garniturze i specjalnym makijażu na twarzy. W przypadku Eda mamy różowy garnitur, a na jego twarzy także widać make up. Czy zgadzacie się z zarzutami o plagiat?

Ed Sheeran - Bad Habits. Wielki powrót

Bad Habits to pierwszy oficjalny singiel Eda od wydania albumu No.6 Collaborations Project (#1 na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii). Nagrywając ten poboczny projekt, Sheeran połączył siły ze swoimi ulubionymi artystami, m. in. z Cardi B, Bruno Marsem, Camillą Cabello, Eminemem, Travisem Scottem, czy Justinem Bieberem.

Najnowsze