Ed Sheeran nie śpieszy się do duetów z gwiazdami popu i rapu! Brytyjski muzyk woli poczekać [VIDEO]

2013-01-06 0:59

Ed Sheeran nie jest jeszcze gotowy na duety z takimi gwiazdami jak Eminem. Brytyjski piosenkarz w 2013 roku chce skupić się wyłącznie na sobie pracując nad piosenkami na drugi solowy album. Jego zdaniem na współpracę z innymi artystami przyjdzie jeszcze czas. Na Eska.pl Lego House - Ed Sheeran!

Ed Sheeran w 2013 roku nie ma w planach wspólnych sesji nagraniowych z gwiazdami popu i rapu. Na jego nowej, drugiej już płycie fani z pewnością nie usłyszą żadnego duetu. Młody wokalista z Wielkiej Brytanii woli jeszcze poczekać zanim zdecyduję się na kolaborację np. z Eminemem. Przyjaciel zespołu One Direction czuje się bardzo komfortowo z własną twórczością.

Zamierzam poczekać do takiego punktu w mojej karierze, kiedy to ja będę mógł zadzwonić do kogoś, w tym momencie nie oczekuję od nikogo, że pomoże mi w mojej twórczości. Chcę robić własne rzeczy na swojej scenie, to mój akustyczny świat i dopiero potem planuję uderzyć w kierunku rynku muzycznego w Stanach - wyznał Ed w rozmowie z The Sun.

Ed ma już za sobą premierę swojego debiutanckiego albumu +, który w sklepach pojawił się 9 września 2011 roku. O wokaliście stało się głośno nie tylko dzięki jego hitom takim jak Lego House czy też The A Team, ale także za sprawą współpracy z One Direction. To właśnie Sheeran napisał dla 1D ich balladowy przebój Lilttle Things. Najnowsze plotki mówią, że piosenkarz zdecydował się również pomóc Justinowi Bieberowi w jego akustycznej EPce.

>>> One Direction na scenie z Edem Sheeranem! Zobacz ich wspólny występ do Little Things [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Lego House - Ed Sheeran!JB

Najnowsze