Ed Sheeran ma sobowtóra - rozpoznasz, który z nich jest prawdziwy?

i

Autor: Fot. Facebook/KRAZE101-3 Screen z Facebooka

Ed Sheeran ma sobowtóra - rozpoznasz, który z nich jest prawdziwy?

2018-01-11 12:11

Ed Sheeran to jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Okazuje się, gwiazda ma sobowtóra. Podobieństwo naprawdę zaskakuje!

Ed Sheeran ma sobowtóra. W sieci coraz większą popularność zdobywa 25-letni Wesley Byrne. Chłopak nie ma zbyt wiele wspólnego z muzyką, ale podobieństwo do Eda Sheerana jest uderzające. Panowie są niemal identyczni. Wesley Byrne mieszka w Manchesterze i na co dzień pracuje w sklepie spożywczym. Jak sam przyznaje klienci sklepu podczas zakupów często mylą chłopaka właśnie z Edem Sheeranam.

Ed Sheeran: Plusy i Minusy - fragmenty biografii artysty

Autor: brak danych

  Ed Sheeran: Plusy i minusy to najnowsza biografia artysty. Autorem książki jest David Nolan, wielokrotnie nagradzany dziennikarz brytyjski, specjalizujący się w muzyce i kulturze popularnej. Napisał m.in. biografie Bernarda Sumnera z Joy Division i New Order i Damona Albarna z Blur, a

Sobowtór Eda Sheerana

- Co chwilę jestem zaczepiany na ulicy. Ludzie proszą mnie o zdjęcia i autografy. Przypadkowy facet kilka lat temu nie chciał mi uwierzyć! Przez 15 minut tłumaczyłem mu, że nie jestem Ed Sheeran! - przyznaje 25-latek. Dodaje, że zaczepki ze strony przypadkowych ludzi myślących, że Wesley jest Edem Sheeranem, stają się coraz bardziej męczące i sprawiają kłopot jego bliskim. - Moja dziewczyna sobie z tym nie radzi - mówi.

Co sądzicie o podobieństwie 25-latka do Eda Sheerana? Musicie przyznać, że jest uderzające!