Ed Sheeran i The Rolling Stones razem na scenie - mamy nagranie z występu który przejdzie do historii [VIDEO]

2015-06-29 13:44
Sheeran z The Rolling Stones na scenie - kadr z nagrania
Autor: youtube.com Sheeran z The Rolling Stones na scenie - kadr z nagrania

Ed Sheeran i The Rolling Stones razem na scenie w Kansas. Czy przedstawicielom dwóch różnych pokoleń udało się porwać publiczność? Na ESKA.pl mamy nagranie wideo ze wspólnego występu Eda Sheerana i The Rolling Stones. Kto wypadł lepiej - Mick Jagger czy Ed Sheeran? 

Czy to nie łzy szczęścia Sheerana, że stanął na scenie z legendami?! O tym występie widzowie będą opowiadali swoim dzieciomJak to się stało, że Ed Sheeran zaśpiewał na scenie wraz z 'dinozaurami rocka'? Autor hitu I See Fire dołączył do zespołu The Rolling Stones podczas ich koncertu w amerykańskim Kansas City. Jak wyszło połączenie wokalu i delikatnych dźwięków gitary Eda Sheerana z legendą rocka? Czy Mick i Ed porwali zgromadzoną na stadionie publiczność? Okazuje się, że muzyka nie ma granic! Przedstawiciele dwóch pokoleń na scenie byli sobie równi - w końcu dla obu muzyka jest najważniejsza ;) O tym, jak wypadł występ Eda Sheerana i The Rolling Stones możecie przekonać się sami, odtwarzając nagranie video umieszczone na końcu artykułu. 

>>Liga Światowa 2015 - tabela grupy B. Które miejsce zajmie Polska? Sprawdź, z kim gramy w grupie LŚ

>>>Rihanna w teledysku do Bitch Better Have My Money 

Ed Sheeran i The Rolling Stones na scenie wykonali hitowy utwór Stonesów - Beast of Burden. Piosenka ta powstała w 1978 roku i została umieszczona na albumie Some Girls. Magazyn muzyczny Rolling Stone umieścił kawałek Beast of Burden na 435 miejscu listy 500 najlepszych przebojów wszech czasów. Jak wypadł w nowej aranżacji? 

Tuż po wspólnym występie Ed Sheeran dał upust emocjom, wstawiając post na Twitterze:

Przypomnijmy, że Ed Sheeran jest w trakcie swojej epickiej trasy koncertowej X Tour. W jej ramach odwiedził też Polskę w lutym 2015 roku 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze