Ed Sheeran i Rudimental - Lay It All On Me

i

Autor: fot. Facebook Ed Sheeran i Rudimental - Lay It All On Me

Ed Sheeran i Rudimental - Lay It All On Me. Kiedy premiera wspólnej piosenki?

2015-09-23 19:10

Lay It All One Me to tytuł nowej piosenki Eda Sheerana i Rudimental. To będzie już ostatnia muzyczna nowość od wokalisty do czasu wydania trzeciej płyty. Sprawdź datę premiery nowej piosenki Eda Sheerana już teraz - na ESKA.pl

Lay It All On Me to tytuł nowej piosenki Eda Sheerana i Rudimental. Artysta ogłosił na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, że to będzie już ostatnia muzyczna nowość od niego do czasu rozpoczęcia promocji trzeciej płyty. Ed Sheeran powoli kończy kolejną część swojej światowej trasy koncertowej X Tour i już zabiera się do pracy nad nowym krążkiem. Na przełomie listopada i grudnia Eda będzie można jeszcze zobaczyć na ostatnich w tym roku występach w Australii i Nowej Zelandii. 

Rudimental ft. Ed Sheeran - Lay It All One Me: kiedy premiera?

Autor hitów SING i Thinking Out Loud po raz drugi połączył siły z Rudimental. Panowie spotkali się już wcześniej w studiu nagraniowym przy okazji pracy nad utworem Bloodstream z 2014 roku. Lay It All On Me zaliczy swoją premierę w piątek 25 września. Piosenka znajdzie się na trackliście nowej płyty Rudimental pt. We The Generation. 

Czekacie na nową piosenkę Eda Sheerana i Rudimental?

RC