Ed Sheeran - Don't. Piosenka o zdradzie ze strony Ellie Goulding? Posłuchaj fragmentu! [VIDEO]

2014-05-30 18:51

Ed Sheeran prezentuje nowy kawałek zatytułowany Don't. Autor hitu Fire pracuje nad płytą x. Fragment nowej piosenki wywołał mały skandal, bo muzyk opowiada o zdradzie, która jak mówi miała miejsce naprawdę! O kim jest Don't?

Ed Sheeran zaprezentował nową piosenkę zatytułowaną Don't. Nie usłyszeliśmy jeszcze całości, a zaledwie minutowy fragment, który jednak wywołał burzę. Po części dlatego, że kawałek zapowiada się na murowany hit, a jego przebojowy potencjał jest wielki, a po drugie dlatego, że Don't opowiada o tym jak muzyka zdradziła jego dziewczyna. W jego własnym hotelowym pokoju. W czasie, kiedy on w tym hotelu był. O kim jest Don't?


Minutowy fragment nowej piosenki został wykorzystany w reklamie słuchawek sygnowanych przez rapowego producenta - Dr. Dre. Co ciekawe produkcją nowego albumu Eda Sheerana mają zająć się dwaj bardzo ważni producenci - Rick Rubin odpowiedzialny za sukcesy m.in. Slayer, Red Hot Chili Peppers, Beastie Boys czy AC/DC oraz Benny Blanco, który zajmował się hitami Katy Perry, Britney Spears i Maroon 5. Wróćmy jednak do wątku zdrady - kim jest niewierna, którą tak dokładnie opisał Ed Sheeran?

Media spekulują, że prawdopodobnie chodzi o Ellie Goulding, która miała zdradzić Eda z Niallem Horanem z One Direction. Czy to prawda? Autor tekstu potwierdził tylko, że piosenka jest oparta na faktach. Kiedy spotykasz się z tekściarzem spodziewaj się piosenek o sobie. Jak zachowujesz się OK będzie bohaterem pięknej piosenki, jak robisz takie rzeczy, piosenka też może być dla ciebie straszna - powiedział autor hitu Fire. Z całą pewnością można natomiast powiedzieć, że nowy kawałek Eda Sheerana rozbraja nie tylko szczerością, ale też prawdziwym hitowym potencjałem. Sprawdźcie!

Ed Sheeran - Don't (trailer)