Dźwięki Ściśle Tajne 4.04.2020 - podpowiedzi, ile można wygrać, złe odpowiedzi

2020-04-04 11:27 EK
Dźwięki Ściśle Tajne
Autor: Radio ESKA Dźwięki Ściśle Tajne

Chcesz wygrać sporą sumę pieniędzy i tak jak pani Edyta mieć szczęśliwy dzień? Nie czekaj ani chwili dłużej. Słuchaj Radia ESKA, zgaduj i zostań posiadaczem wyjątkowej gotówki. To wszystko jest możliwe, ponieważ na antenie Radia trwa loteria, jakiej jeszcze nie było. Nowa Runda Dzienna wystartowała 3 kwietnia. Więcej szczegółów na temat zabawy przeczytacie na ESKA.pl.

W poniedziałek 30 marca na antenie Radia ESKA wystartowała loteria pod nazwą Dźwięki Ściśle Tajne. Jest to wyjątkowa zabawa, w której słuchacze mają za zadanie odsłuchać i odgadnąć konkretny dźwięk. Można go znaleźć na stronie internetowej www.dzwieki.eska.pl i słuchać do woli. Dodatkowo, dźwięk pojawi się również na antenie radia. Aby wziąć udział w zabawie i zgarnąć super kasę, należy kupić los na ESKA.pl lub wysłać SMSa o treści ESKA pod numer 7211. Koszt jednej wiadomości to 2,46 z VAT.

Od początku trwania zabawy, przez kilka dni w grze był cały czas jeden dźwięk. Słuchacze nie mogli go rozpoznać, aż w końcu w środowe popołudnie 2 kwietnia los uśmiechnął się do pani Edyty, która udzieliła poprawnej odpowiedzi. Zwycięska odpowiedź brzmi: ZDEJMOWANIE GUMOWYCH/LATEKSOWYCH RĘKAWICZEK. Jeśli podobnie jak pani Edyta, chcesz stać się posiadaczem ekstra gotówki, nie czekaj ani chwili dłużej! Od soboty 4 kwietnia zwiększa się pula i do wygrania jest już 6000 zł! Słuchaj Radia ESKA, wychwytuj podpowiedzi i co najważniejsze kup swój los.

W sobotę 4 kwietnia 6 tys. zł wygrał Patryk, który odgadł hasło OTWIERANIE BRAMY GARAŻOWEJ NA PILOTA!

Dźwięki Ściśle Tajne - podpowiedzi

  • niektórzy słyszą ten dźwięk codziennie, nawet kilka razy
  • ten dźwięk może kojarzyć się z podróżą
  • do rozpoczęcia tej czynności koniecznie jest naciśnięcie guzika/przycisku

Dźwięki Ściśle Tajne - ile można wygrać?

Do wygrania jest super gotówka! Obecnie jest to 6000 zł!

Dźwięki Ściśle Tajne - złe odpowiedzi

Na bieżąco uzupełniamy w tym miejscu złe odpowiedzi, które padły z ust wylosowanych słuchaczy Radia ESKA:

  • Kąpiel;
  • Zgniatanie samochodów na złomowisku;
  • Zgniatanie śmieci w śmieciarce;
  • Uruchamianie samochodu.

Kolejna runda rusza już w niedzielę 5 kwietnia! Do wygrania na początku ponownie będzie 5 tys. zł. Nowy dźwięk znajdziecie na stronie dzwieki.eska.pl.

Patryk Skoczyński o Eurowizji, Viki Gabor i swoich tajemnicach. Zaśpiewał piosenkę Dom! #SzybkaSeria
Najnowsze