Dziewczyny z Dubaju

i

Autor: Materiały Prasowe

Dziewczyny z Dubaju - piosenka Girls To Buy hitem? Doda i Maria Sadowska postawiły na ostry tekst

2021-12-07 12:08

Film Dziewczyny z Dubaju bije rekordy. Po zaledwie dziesięciu dniach można już mówić o najchętniej oglądanej polskiej premierze tego roku. To jednak nie koniec! Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda i Maria Sadowska poinformowały o premierze kawałka Girls To Buy, którego fragmenty można usłyszeć w produkcji. Będzie ostro!

Dziewczyny z Dubaju - piosenka Girls To Buy to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę to, jakim hitem okazała się produkcja w reżyserii Marii Sadowskiej. Wystarczyło zaledwie 10 dni, by film stał się najchętniej oglądaną premierą tego roku, gromadząc w kinach ponad 600 tysięcy osób. Warto wspomnieć również o tym, że tylko w weekend otwarcia Dziewczyny z Dubaju przyciągnęły prawie 300 tysięcy widzów. Wszyscy ci, którzy mieli już okazję zobaczyć najgłośniejszą produkcję kinową tego roku, z pewnością pamiętają wpadający w ucho kawałek Girls To Buy, którego fragmenty było można usłyszeć już w jej pierwszych minutach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda i Maria Sadowska poinformowały, że właśnie dogrywają drugą zwrotkę potencjalnego hitu. Zapowiada się ostro!

Sonda
Obejrzysz film "Dziewczyny z Dubaju"?

Dziewczyny z Dubaju - piosenka Girls To Buy

To właśnie nam Maria Sadowska wyznała, że Doda początkowo nie chciała nagrywać piosenek na potrzeby filmu Dziewczyn z Dubaju, bo bała się hejtu. Jak widać, to już nieaktualne. Artystka z wielką radością ponownie weszła do studia nagraniowego, by dograć wokale do kolejnej zwrotki pikantnego kawałka.

Znajdź mój punkt G na blacie - takimi słowami rozpoczyna się powstająca właśnie druga zwrotka Girls To Buy.

Zapowiada się gorąco! Czekacie?

Maria Sadowska szczerze o kontrowersjach wokół Dziewczyn z Dubaju
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE