Dziewczyna szuka zaginionego w dzieciństwie brata - czy Wykop znów pokaże swoją siłę?

2018-01-26 13:28
Dziewczyna szuka zaginionego w dzieciństwie brata - czy Wykop znów pokaże swoją siłę?
Autor: screen facebook.com/spotted.b1 screen facebook.com

Dziewczyna prosi o pomoc w odnalezieniu brata, który zaginął w dzieciństwie. Czy w tym wypadku też zadziała Wykop Effect?

Dziewczyna poszukuje brata, który zaginął w dzieciństwie, i prosi o pomoc w odnalezieniu go. Czy Wykopowicze znów pokażą, jaka jest siła Wykop Effectu? Użytkownikom portalu już wielokrotnie udawało się udowodnić, że dzięki wspólnemu działaniu mogą naprawdę wiele wskórać. Przykłady można mnożyć. Czy tym razem też uda się pomóc? Jak działa efekt Wykopu?

Poszukiwanie zaginionego w dzieciństwie chłopca: czy Wykop pomoże?

Na fanpage'u Spotted: Białystok pojawił się poruszający post dziewczyny próbującej odnaleźć brata, z którym rozłączyła się w domu dziecka. Chłopiec trafił do adopcji do Włoch jako dziesięciolatek i od tego czasu nie miała z nim kontaktu. Cała treść posta brzmi tak: Poszukuję młodszego brata: który w 2008/9 r. jako 10cio letni chłopczyk trafił do adopcji do Włoch. Byliśmy wtedy wychowankami domu dziecka w Zambrowie. Dyrektorką tej placówki była Jadwiga Paździoch. Dane brata przed adopcja :Marcin Marczuk ur. 16.04.1999r w Nurcu Stacji. Rodzice biologiczni to Zenaida Marczuk oraz Jan Więcek.

W przypadkach takich jak ten siła internetu jest ogromnie ważna i niezwykle skuteczna. Post tylko na Facebooku został udostępniony już ponad 4000 razy - Polacy proszą o przekazywanie tej informacji dalej również swoim znajomym mieszkającym we Włoszech. Przy podobnych akcjach dużym zaangażowaniem wykazują się bardzo często także użytkownicy portalu Wykop. Wykopowicze słyną ze swoich 'Wykop Effectów', dzięki którym udawało im się już organizować zbiórki pieniędzy dla potrzebujących, znajdować zaginione osoby, nagłaśniać informacje o miejscach, których lepiej unikać, czy nawet szukać złodziei. Czy i tym razem Wykopowicze pomogą?

Na czym polega siła Wykop Effectu?

Ideą serwisu wykop.pl jest zamieszczanie ciekawych newsów, które użytkownicy znajdują w internecie. Fakt, że w ten sposób wybrana informacja może trafić do ogromnej rzeszy ludzi, wykorzystują  także ludzie potrzebujący pomocy. Przykładowo jeden z użytkowników serwisu poprosił o wsparcie w głosowaniu dla koleżanki, która startuje w konkursie dla studentów i ubiega się o stypendium do badania naukowego. Informację wyświetliło już ponad 90 tys. osób, a dziewczyna jak na razie jest już na 3. miejscu konkursu (link TUTAJ).

Na początku stycznia 2018 roku głośna była także sprawa pensjonatu Willa Karpatia, który w skandaliczny sposób odniósł się do niepochlebnego komentarza jednego z gości. O sprawie, opisanej właśnie na Wykopie, mówili niemal wszyscy - Wykopowicze skutecznie zadbali o to, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o chamskim zachowaniu właścicieli Wilii Karpatia. Ten przykład pokazuje także, że z użytkownikami portalu naprawdę lepiej nie zaczynać...

Wykop kontra Willa Karpatia: w obronie cioci rozjechali pensjonat w internecie. Nie zaczynaj z Wykopowiczami!

Autor: brak danych

  Wykop kontra Willa Karpatia - w takim starciu zwycięzca mógł być tylko jeden (łatwo domyślić się który). Użytkownicy Wykopu dosłownie zmiażdżyli pensjonat w internecie! Wszystko w obronie cioci jednego z nich. Temat zdobył ogromną popularność nie tylk

Czy użytkownicy Wykopu również tym razem pokażą, jaka jest siła Wykop Effectu i postanowią pomóc dziewczynie w odnalezieniu brata?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze