Dzień Kobiet: 8 hot wokalistek na 8 marca od Eska.pl! To one rządzą rynkiem muzycznym [GALERIA]

2013-03-08 0:59

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby nacieszyć oczy pięknymi wokalistkami, o których z pewnością będzie głośno w 2013 roku. Rihanna, Britney Spears, Beyonce czy też Taylor Swift - to właśnie one rządzą rynkiem muzycznym. Na Eska.pl na 8 marca galeria 8 hot pop gwiazd. Zobacz gorące foty i świętuj Dzień Kobiet razem z nami!

W Dzień Kobiet Eska.pl zaprasza Was prosto do Hollywood. Na 8 marca 2013 roku przygotowaliśmy dla Was galerię 8 najpiękniejszych wokalistek, które podbijają listy przebojów na całym świecie. Panowie każdego dnia zachwycają się ich urodą, a w dniu ich święta mają specjalną okazję nacieszyć oczy ich gorrrącymi fotami z czerwonych dywanów i występów na scenie.

Perfekcyjny look, nienaganne figury i śnieżnobiałe uśmiechy - piosenkarki wiedzą jak przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Nie tylko chłopaki szaleją na punkcie wokalistek. Nasze pop divy są także inspiracją dla wielu zwykłych kobiet. To właśnie od nich uczą się one stylu i seksownych ruchów, którymi kuszą potem na klubowych parkietach.

>>>  Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Czyje zdjęcia znajdziecie w naszym zestawieniu? Klikajcie na foty i przekonajcie się sami! Kto oprócz Rihanny, Britney Spears i Beyonce rozpala męskie serca? Zapraszamy do oglądania życząc jednocześnie wszystkim czytającym nas paniom wszystkiego najlepszego ;).


Zobacz Only Girl (In The World) - Rihanna!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Harlem Shake - o co chodzi w nowym wirusowym video, które goni nawet Gangnam Style!?

JB

Najnowsze