Kobieta

i

Autor: Pixabay.com

Dzień Kobiet 2022 - kartki i gify. Złóż oryginalne życzenia 8.03!

2022-03-08 9:30

Dzień Kobiet to piękne święto wszystkich pań. 8 marca przed kwiaciarniami znów ustawiły się długie kolejki panów, a życzenia są wysyłane przez komunikatory, sms-y i nie tylko! Jeśli chcecie być oryginalni, możecie piękne słowa przelać na kartki lub urozmaicić wiadomość gifem. Inspiracje znajdziecie poniżej.

Dzień Kobiet 2022 - kartki i gify. Złóż oryginalne życzenia 8 marca! Dzień Kobiet to wyjątkowe święto. Tego dnia wszystkie panie - małe i duże obsypywane są komplementami, miłymi słowami i oczywiście życzeniami. Oprócz tego mężczyźni zaskakują je niespodziankami w przeróżnej postaci. Od rana w kwiaciarniach można zobaczyć ustawiających się w kolejkach panów, którzy chcą kupić swoim kobietom najpiękniejsze bukiety! Nie można zapomnieć również o słodkich czekoladkach, romantycznych spacerach i smacznych kolacjach przy świecach. Popularne są oczywiście życzenia, które możemy wysłać nie tylko SMS-em, ale także przez internet. Idealnym rozwiązaniem będzie Messenger, WhatsApp czy nawet Instagram! W tym roku warto nieco zaszaleć i urozmaicić wierszyk gifem lub wpisać go na e-kartkę. Poniżej przygotowaliśmy dla was najlepsze propozycje, które spodobają się niejednej kobiecie!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Dzień Kobiet 2022 - kartki

Oprócz tradycyjnych życzeń złożonych przez SMS-y, Messengera lub WhatsAppa, możecie wysłać również internetowa kartki. Bez problemu i od A do Z, stworzycie je na poniższych stronach:

  • e-kartki.net.pl
  • kartkolandia.pl
  • kartkonosz.pl
  • kartki.pl

Dzień Kobiet 2022 - gify

Życzenia z okazji Dnia Kobiet możecie urozmaicić ruchomymi obrazkami, które bez problemu prześlecie na Messengerze, WhatsAppie, a nawet wiadomością MMS. Poniżej podrzucamy Wam najlepsze i najładniejsze propozycje, dzięki którym z pewnością każda kobieta się uśmiechnie i zrobi jej się naprawdę bardzo miło.

Sonda
Obchodzisz Dzień Kobiet?