Dzień Chłopaka 2022 - najwięksi crushe nastolatek. O nich marzą po nocach

2022-09-30 12:22

Dzień Chłopaka to wyjątkowe święto. 30 września wszystkim mężczyznom, zarówno tym małym i dużym, składamy życzenia z tej okazji. Jest to jednak także dobra okazja, aby przypomnieć kilka ciekawostek. Mamy dla was zestawienie mężczyzn, którzy przez lata byli obiektem westchnień wielu osób. Kto znalazł się na liście?

Dzień Chłopaka to idealna okazja do wspomnienia o mężczyznach, którzy spędzają sen z powiek wielu osób. Nie jest nowością, że ludzie podkochują się w znanych celebrytach, których mogli oglądać w filmach i serialach lub których piosenek słuchali przez lata. Wiele o tym wiedzą szczególnie osoby nastoletnie. Praktycznie każdy przechodził kiedyś przez etap miłości platonicznej do przystojnego aktora, piosenkarza czy influencera. Kto zdobywał najwięcej młodych serc? Postanowiliśmy zrobić zestawienie mężczyzn, którzy z wielu powodów cieszyli się największą sympatią. Kto znalazł się na tej wyjątkowej liście?

ZOBACZ TAKŻE: Gify na Dzień Chłopaka 2022. Ruchome obrazki do wysłania kolegom i bliskim

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Dzień Chłopaka 2022 - najwięksi crushe

Wiecie, kim są mężczyźni, w których podkochiwało się najwięcej osób? Oto lista gwiazd, które z pewnością nie mogą narzekać na brak powodzenia. O szalonej miłości z nimi marzą miliony. Ktoś z nich był też twoim crushem? Sprawdź nasze zestawienie w galerii, którą zamieszczamy poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Wierszyki na dzień chłopaka 2022 - oryginalne, krótkie, dla kolegi

Sonda
Kupujesz prezenty dla kolegów z pracy na Dzień Chłopaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze