Dua Lipa - wzruszające nagranie wokalistki. Wiecie, czemu się rozpłakała?

2018-12-11 11:33
Dua Lipa - wzruszające nagranie wokalistki. Wiecie, czemu się rozpłakała?
Autor: fot./screen/instagram.com/dualipa/ Dua Lipa

Łzy wzruszenia popłynęły po twarzy wokalistki. Na ESKA.pl dowiecie się, na co Dua Lipa zareagowała tak emocjonalnie.

Dua Lipa to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek popowych. Jej wydany w 2017 roku debiutancki album, zatytułowany po prostu Dua Lipa, do teraz cieszy się wielką popularnością. Piosenki z płyty Dua Lipa śpiewała między innymi w Polsce (wystąpiła na Orange Warsaw Festiwal). Dua Lipa została niedawno doceniona za swoje osiągnięcia. To wywołało u niej łzy szczęścia!

Dua Lipa wzruszona na Instagramie

Dua Lipa zamieściła na Instagramie wzruszające nagranie. Widzimy na nim, jak wokalistka płacze ze szczęścia. Co wywołało te łzy radości? Powodem emocjonalnej reakcji była wiadomość o dwóch nominacji do Grammy - najbardziej prestiżowej nagrody w branży muzycznej.

BITWA FANDOMÓW 2018 - kto ma najlepszych fanów w Polsce? GŁOSOWANIE

To pierwsze takie wyróżnienie w karierze zaledwie 23-letniej wokalistki. Dua Lipa została nominowana w kategoriach najlepszy nowy artysta i najlepsze nagranie taneczne, za które zostało uznane Electricity.

Niezależnie od tego, czy Dua Lipa wygra w którejś z tych kategorii, artystka na pewno zapamięta moment ogłoszenia nominacji do końca życia. Zobaczcie, jak wokalistka płacze ze szczęścia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze