Dua Lipa, Margaret, Domagała - największe hity marca w jednym miksie. Sandra Rugała znów zachwyca!

2020-03-30 13:37 MK
Sandra Rugała
Autor: YouTube/Sandra Rugała

Marzec przyniósł nam wiele interesujących nowości muzycznych. Wśród gwiazd, które zaprezentowały swoje nowe nagrania można wyróżnić Dua Lipę, Pawła Domagałę oraz Margaret. Wraz z innymi artystami, znaleźli się oni w podsumowaniu przygotowanym przez youtuberkę i uczestniczkę programu Idol - Sandrę Rugałę. Miksu największych hitów ostatniego miesiąca w jej wykonaniu możecie posłuchać już teraz na ESKA.pl.

Nowości muzyczne - marzec 2020 to miesiąc, na który nie powinni narzekać słuchacze spragnieni nowej muzyki od swoich ulubionych gwiazd. Mimo faktu, że na świecie mamy do czynienia z pandemią koronawirusa i wszystkie imprezy masowe, w tym koncerty, zostały odwołane, wielu artystów zdecydowało się na zaprezentowanie swoich nowych singli w tym terminie, w jakim planowało. Dzięki temu, w ciągu ostatnich czterech tygodni, nasze playlisty mogły wzbogacić się o świeże utwory takich wokalistek i wokalistów jak Dua Lipa, Little Mix, Paweł Domagała czy Margaret, która powróciła po dłuższej przerwie od show-biznesu.

Kilku z tych piosenek, słuchacze Radia ESKA mogli posłuchać w ramach New Music Friday, czyli piątków z nową muzyką, kiedy to na antenie prezentowane są premierowo muzyczne nowości. Jeśli chcielibyście usłyszeć je jednak w innej od oryginału wersji, doskonale znana wam już Sandra Rugała po raz kolejny przychodzi z pomocą. Wokalistka przygotowała bowiem miks największych hitów marca. Nie mogło w nim zabraknąć nowych piosenek Dua Lipy czy też Demi Lovato.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne - marzec 2020

Sandra Rugała już od kilku lat z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną w sieci. Liczba subskrybentów jej kanału stale rośnie, a każdy z jej filmików generuje dziesiątki, a nierzadko nawet setki tysięcy wyświetleń. Tym razem, zdolna youtuberka zdecydowała się na nagranie miksu kawałków, które swoją premierę miały w marcu. Zobaczcie już teraz, jak poradziła sobie z Break My Heart od Dua Lipy czy też z singlem Nowe plemię z repertuaru Margaret.

Przypominamy również o naszej bitwie hitów, w której to wy wybieracie, który z wydanych niedawno kawałków najbardziej przypadł wam do gustu!

Najnowsze