Dua Lipa, Madonna i Missy Elliott w jednym numerze! To trio rozwali system

2020-07-28 11:26 Patrycja Obarowska
Dua Lipa, Missy Elliott, Madonna
Autor: Isabel Infantes/Press Association/East News | Doug Peters/Press Association/East News | face to face/FaceToFace/REPORTER

Dua Lipa, Madonna i Missy Elliott w jednym utworze! To trio z pewnością rozwali system! Dua Lipa postanowiła połączyć siły z legendarnymi wokalistkami i nagrać nową wersję piosenki Levitating! Kiedy usłyszmy remiks utworu, który powstanie we współpracy z Madonną i Missy Elliott? Więcej o hicie od wokalistek już na ESKA.pl!

Dua Lipa, Madonna i Missy Elliott w jednym numerze! Legendarne połączenie sił z pewnością zaowocuje w hit, który na długo pozostanie w naszych głowach! Dua Lipa tym razem postawiła na remiks swojego utworu Levitating, który zadebiutował w sieci w 2020 roku! Nadchodząca nowa wersja ma ogromną szansę okazać się hitem, ponieważ remiks piosenki powstanie we współpracy z Madonną i Missy Elliott! To fantastyczne, legendarne połączenie głosów światowych artystek może wróżyć tylko muzyczną petardę, o której długo nie będziemy w stanie zapomnieć. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowego singla? Dua Lipa ogłosiła w mediach społecznościowych datę premiery remiksu Levitating ze swojej ostatniej płyty Future Nostalgia. Za nowy kawałek odpowiadać będzie amerykańska Dj-ka The Blessed Madonna, a premierę słynnego remiksu z udziałem Missy Elliott i Madonny usłyszymy już w połowie sierpnia tego roku!

Dua Lipa w remiksie z Madonną i Missy Elliott - kiedy premiera?

Dua Lipa w nowej wersji Levitating, w której gościnnie usłyszymy także Madonnę oraz Missy Elliott! Remiks z udziałem słynnych wokalistek poznamy już 14 sierpnia 2020 roku!

Hotplota.pl: Madonna o kulach na proteście; Taylor Swift wspomina zakończenie szkoły

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze