Dosseh – Malik Montana, Click Clack Bang, wiek, wzrost, Habitué. Kim jest?

2021-10-07 12:23
Dosseh – Malik Montana, Click Clack Bang, wiek, wzrost, Habitué. Kim jest?
Autor: Screen z teledysku na YouTube: Dosseh - Habitué/YouTube.com/Dosseh TV

Dosseh to jeden z bardziej znanych raperów na francuskiej scenie muzycznej. Jest on także producentem filmowym oraz aktorem. Polskiej publiczności dał się lepiej poznać dzięki współpracy z Malikiem Montaną przy piosence Click Clack Bang. Chcielibyście dowiedzieć się więcej na jego temat? Przeczytajcie ten artykuł!

DossehMalik Montana, Click Clack Bang, wiek, wzrostHabitué. Te hasła dotyczące rapera możemy znaleźć w wyszukiwarce najczęściej. Jego pełnie imię i nazwisko brzmi Dosseh Dorian N'Goumou. Wychowywał się w Saint-Jean-de-la-Ruelle we Francji, gdzie szybko rozpoczął karierę muzyczną. Jego przyrodni brat Pit Baccardi także jest raperem. Utwory Dosseha robią furorę w Internecie. Teledysk do jego piosenki Habitué obejrzano już ponad 87 milionów razy. Duet z Malikiem Montaną znalazł się na karcie na czasie w serwisie YouTube. Jesteście ciekawi innych szczegółów z życia rapera? Oto one!

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty 2021

ZNOKAUTOWANY FERICZE ODWIEZIONY KARETKĄ DO SZPITALA l FAME MMA 11

Dosseh – wiek

Ile lat ma francuski raper? Dosseh urodził się 26 stycznia 1985 roku. Ma obecnie 36 lat.

Dosseh – wzrost

Fani zastanawiają się ile wzrostu ma muzyk. Niestety, informacja ta nie została upubliczniona w Internecie.

Dosseh – Malik Montana, Click Clack Bang

Na początku października 2021 roku wyszedł polsko-francuski numer Dosseha i Malika Montany Click Clack Bang. Praca nad piosenką to nie pierwsza muzyczna współpraca Malika z zagranicznym wykonawcą. Tworzył on także z Eight O czy Tovaritchem.

Dosseh – Habitué

Habitué to jeden z najbardziej znanych utworów rapera. Nie słyszeliście go wcześniej? Teraz macie okazję!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze