Donatan - kim jest? Wiek, wzrost, Cleo, żona, piosenki, bez okularów, Eurowizja, Instagram, Facebook

2022-06-27 9:19
Donatan
Autor: WBF

Donatan to polski producent, którego słuchacze mogą znać głównie z hitu My Słowianie. Tę piosenkę śpiewała Cleo. To ona zawsze była na pierwszym planie, dlatego też wiele osób może nie wiedzieć wiele na temat drugiej części tego duetu. Postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje o Donatanie w jednym miejscu.

Kim jest Donatan? To pytanie mogą zadawać sobie osoby, które znają słynną piosenkę My Słowianie, którą śpiewała Cleo. Okazuje się, że jest to producent, który od lat pracuje na polskim rynku muzycznym. Wiek, wzrost, Cleo, żona, piosenki, bez okularów, Eurowizja, Instagram, Facebook to frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jego pseudonimu. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Donatana. Znajdziesz je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Co robiła Cleo zanim była sławna? Tego o niej nie wiedzieliście!

Donatan - wiek, wzrost, imię i nazwisko

Donatan, znany także jako Don, to tak naprawdę Witold Marek Czamara. Urodził się 2 września 1984 roku w Krakowie. Oznacza to, że w 2021 roku skończył 37 lat. W 2015 roku producent zdradził, że ma 180 centymetrów wzrostu.

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Donatan - Cleo, My Słowianie, Eurowizja

Donatan rozpoczął współpracę z Cleo w 2013 roku. Chwali się, że to on ją odkrył. To właśnie ją wybrał do zaśpiewania piosenki My Słowianie, która później stała się wielkim hitem. W 2014 roku pojechali razem na Eurowizję do Kopenhagi, gdzie z nową wersją utworu pt. We Are Slavic zajęli 14. miejsce w finale.

Donatan - piosenki

Oprócz kawałka My Słowianie Donatan stworzył jeszcze takie utwory jak np.:

 • Nie lubimy robić
 • Slavic Girls
 • Cicha woda
 • Slavica
 • Ten czas
 • Brać
 • Sztorm
 • Pełnia
 • Andromeda
 • Mansa Musa
 • Dom

Donatan - żona

Wiele osób zastanawia się, czy Donatan jest żonaty. Okazuje się, że tak. Jest w związku małżeńskim od 2004 roku. Jego wybranka nie jest jednak znana.

Sonda
Lubisz piosenki Donatana?

Donatan - bez okularów

Donatan znany jest ze swojego wizerunku. Od początku medialnej kariery w miejscach publicznych nie pojawia się bez okularów przeciwsłonecznych. Niektórzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda bez nich. Niestety, trudno znaleźć takie zdjęcia. Na niektórych forach można znaleźć fotografie, jednak nie ma potwierdzenia, że są one prawdziwe.

Donatan - Instagram, Facebook

Czy Donatan ma konta na Instagramie i Facebooku? Okazuje się, że tak. Na Instagramie można go znaleźć na profilu o nazwie @don.donatan. Z kolei link do jego konta na Facebooku zamieszczamy TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze