Don’t You Worry Child - Swedish House Mafia coverują dzieciaki z chóru PS22! Zobacz nową wersję hitu, która podbija YT [VIDEO]

2013-01-17 15:57

Don’t You Worry Child - Swedish House Mafia w wersji dzieciaków z chóru PS22 podbija YouTube. Młode talenty w coverze hitu szwedzkich DJ-ów wsparli starsi koledzy. To kolejny przebój po takich kawałkach jak Chasing The Sun czy też We Are Young, który możemy posłuchać w wersji PS22!

Don’t You Worry Child - Swedish House Mafia postanowili scoverować członkowie szkolnego chóru PS22 z Publicznej Szkoły nr 22 w Graniteville w Nowym Jorku. Śpiewającym dzieciakom w wykonie pomogli ich starsi koledzy. To kolejny hit w wersji PS22, który podbija serca YouTubowiczów na całym świecie. Internauci są pod wrażeniem harmonii młodych artystów.

Wcześniej PS22 zaprezentował się w sieci w takich kawałkach jak chociażby Chasing The Sun - The Wanted czy też We Are Young - Fun. Playlista chóru zawiera już kilkadziesiąt przebojów, a jego członkowie mogą pochwalić się wspólnymi wykonami z takimi gwiazdami jak Carrie Underwood czy też zespołem Wall The Moon.

Utwór Don’t You Worry Child to szósty i ostatni singiel Swedish House Mafii z ich krążka Until Now. Piosenka została nominowana do nagród Grammy 2013 w kategorii Najlepszy Kawałek Dance. Czy wersja chóru PS22 przebija oryginał?


Zobacz na Eska.pl Don’t You Worry Child - PS22!
Zobacz na Eska.pl Don’t You Worry Child - Swedish House Mafia!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze