Don't Let Me Down - The Beatles w wykonie 2-letniego Diogo Mello, czyli nowy hit YouTube 2013! [VIDEO]

2013-06-10 17:27

Diogo Mello, śpiewający 2-latek, podbija YouTube swoją wersją Don't Let Me Down - The Beatles. Brzdąkający na miniaturce gitary maluch ile sił w płucach wykonuje hit kultowej grupy przy akompaniamencie taty-gitarzysty. Internauci zakochali się po uszy w najmłodszym wokaliście na YouTube i już czekają na jego nowe covery. Zobacz na Eska.pl!

W czerwcu 2013 roku YouTube podbija 2-letni Diogo Mello, który z pomocą swojego taty Christiana pochwalił się w sieci swoim wykonem hitu The Beatles zatytułowanego Don't Let Me Down. Czym śpiewający brzdąc skradł serca internautów na całym świecie? Maluch rozbraja wszystkich swoim uroczym występem. Co więcej, syn występujący razem z tatą to obrazek, który wzrusza nie tylko dziewczyny.

Filmik Diogo Mello śpiewającego Don't Let Me Down opublikowany 2 czerwca 2013 roku zebrał na YouTube do 10 czerwca już ponad 60 tysięcy kliknięć.

>>> Jak śpiewać jak Justin Bieber, Nicki Minaj i One Direction? Sprawdź i zobacz nowy hit YouTube! [VIDEO]

Czy Diogo Mello i jego tata nagrają jeszcze razem jakiś kawałek? Biorąc pod uwagę ich sukces na YouTube to jest to więcej niż pewne ;).


Zobacz Don't Let Me Down - Diogo Mello!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze