Domówka na TikToku czyli pomysł na imprezę w domu. Zobacz, jak robi to Julia Wieniawa!

2020-04-29 13:51
Julia Wieniawa
Autor: wbf

TikTok to jedna wielka impreza! Najnowszy trend w tej aplikacji pokazuje, że imprezować można nawet będąc w swoich czterech ścianach! Zostań w domu i zobacz jak dobrze się bawić w dobie koronawirusa! Julia Wieniawa i wielu innych popularnych tiktokerów już rozpoczęło imprezę, do której możecie dołączyć właśnie na TikToku!

TikTok to idealna forma rozrywki, do której codziennie zagląda prawie każdy nastolatek. Mnóstwo śmiesznych, dubbingowanych filmików, przyciągających uwagę choreografii, a także ukrytych talentów to tylko początek fantastycznych treści, które możemy znaleźć w najbardziej popularnej platformie społecznościowej w dobie internetu. Mowa tutaj oczywiście o samym TikToku, który pod względem ilości pobrań zdążył już przebić wszystkie kultowe aplikacje społecznościowe, które jeszcze całkiem niedawno były numerem jeden dla wszystkich użytkowników, którzy korzystają z mediów społecznościowych. Okazuje się, że w dobie panującego koronawirusa, TikTok stał się jeszcze bardziej niezbędną formą relaksu dla wielu użytkowników. Teraz, kiedy należy zostać w domu i całe życie towarzyskie odeszło w zapomnienie wydawać by się mogło, że pozostało nam tylko siedzieć i się smucić. Nic bardziej mylnego! Domowa kwarantanna wcale nie musi oznaczać nudy i rezygnacji z muzycznych imprez. Na TikToku pojawił się nowy trend, w którym wielu użytkowników pokazuje jak dobrze bawić się w domu w obecnej sytuacji. Do wyzwania #domówkanatiktoku dołączyło nawet wiele popularnych gwiazd, chociażby Julia Wieniawa, która szczególnie w dobie koronawirusa poświęca dużo swojego czasu na nagrywki na TikToku.

Julia Wieniawa na TikToku - impreza w domu

Użytkownicy TikToka w bardzo kreatywny i zabawny sposób przedstawiają pomysły na imprezę w domu. Popularna Julia Wieniawa, która ma już na swoim koncie pół miliona obserwujących również pokazała światu, jak imprezuje w obecnych czasach. Deska do prasowania, talerze z kuchni do miksowania muzy wystarczą i niezapomniana impreza gwarantowana!

Hotplota: Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze