Michał Wiśniewski - żony, dzieci, Instagram, wiek, ślub, majątek

2020-09-13 16:34
Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia ze szpitala. Co dolega artyście?
Autor: fot. WBF Michał Wiśniewski

Michała Wiśniewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszyscy znamy hity, które nagrał wraz z zespołem Ich Troje. Prezentujemy wam informacje, które najbardziej interesują internautów w temacie wokalisty.

Ich Troje to legendarny zespół, którego liderem od kilkunastu lat jest niezmiennie Michał Wiśniewski. Zespół ma na swoim koncie wiele hitów, które śpiewała cała Polska. Wraz z utworem Keine Grenzen – Żadnych granic, zespół reprezentował Polskę na Eurowizji w 2003 roku, zajmując ostatecznie siódme miejsce. Michał Wiśniewski to niezwykle barwna postać. Nic więc dziwnego, że wiele osób interesuje się jego życiem. Specjalnie dla was zebraliśmy najważniejsze informacje o Michale Wiśniewskim w jednym miejscu.Poznajcie bliżej wokalistę zespołu Ich Troje.

Michał Wiśniewski - żony 

Wokalista słynie z tego, że jest bardzo kochliwy. Michał Wiśniewski ma za sobą cztery nieudane małżeństwa - z Magdą Femme, Martą Mandaryną Mandrykiewicz, z którą ma dwoje dzieci, Anną Świątczak oraz z Dominiką Tajner - córką Apoloniusza Tajnera. Ich ślub odbył się 30 czerwca 2012. W marcu 2019 roku, para potwierdziła, że podjęła decyzję o rozwodzie.

Michał Wiśniewski - ślub

Michał Wiśniewski słynie z oryginalnych i widowiskowych pomysłów. W 2002, kiedy wokalista brał ślub z Mandaryną, to ceremonię odbywającą się w Kirunie oglądała cała Polska, dzięki transmisji na żywo w programie Jestem, jaki jestem. Annę Świątczak artysta poślubił w Las Vegas. Aktualnie Michał Wiśniewski związany jest z Polą. W kwietniu 2020 roku media informowały o ślubie pary. 

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski i Mandaryna doczekali się dwójki dzieci, Xaviera Michała urodzonego w 2002 roku i Fabienne Martę, która przyszła na świat rok później. Z kolei z Anną Świątczak artysta ma dwie córki, Etiennette Annę, która urodziła się 17 września 2006 roku i Vivienne Viennę, która przyszła na świat w 2008 roku.

Michał Wiśniewski - piosenki

Wiśniewski największą sławę zdobył nagrywając płyty z Ich Troje. Każdy z nas zna Zawsze Z Tobą Chciałbym Być, Powiedz czy Razem A Jednak Osobno. Piosenkarz ma też na swoim koncie utwory nagrane solo - one jednak nie spotkały się z tak pozytywnym odbiorem.

Sonda
David Guetta & Sia - Let's Love - hit jesieni 2020?

Michał Wiśniewski - wiek, wzrost

Wokalista ma 48 lat, urodził się 9 września 1972 roku i mierzy 176 cm wzrostu.

Michał Wiśniewski - Instagram

Piosenkarz z chęcią dzieli się na Instagramie, swoim życiem zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Możecie na jego Insta obejrzeć zdjęcia z koncertów, wakacji czy też z rodzinnych spotkań.

Wyświetl ten post na Instagramie.
@polandrockfestival #gitara @szymonchwalisz Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Artysta urodził sie 9 września 1972 roku w Łodzi. Swoją działalność rozpoczął w 1994 roku. W swojej karierze był liderem grup Ich Troje, Troje oraz Red Head. Jest również założycielem Polskiego Związku Pokera.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze