Dominika Chorosińska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Dominika Chorosińska śpiewa DODĘ. Stare nagranie robi furorę! Ostry komentarz Górniak

2023-11-29 12:10

Powołana na stanowisko ministra kultury Dominika Chorosińska ma za sobą bardzo medialną przeszłość. Jeszcze jako Dominika Figurska znana z roli w serialu "M jak miłość" aktorka wzięła udział w I edycji programu "Jak oni śpiewają". W drugim odcinku show zaśpiewała piosenkę Dody i zespołu Virgin. To po jej występie zasiadająca w jury Edyta Górniak skrytykowała zdolności koleżanki z branży.

Nowo mianowana minister kultury Dominika Chorosińska działa w polityce już od 2019 roku. Znana z konserwatywnych poglądów posłanka PiS-u wielokrotnie znajdowała się pod ostrzałem internautów za głoszone poglądy, które zdaniem obserwatorów, stoją w sprzeczności do tego, co sama sobą reprezentuje bądź reprezentowała. Swego czasu głośno było o romansie znanej z serialu "M jak miłość" aktorki ze starszym od niej o 10 lat reżyserem. Mąż Chorosińskiej wybaczył jej zdradę i wspólnie wychowują sześcioro dzieci, w tym syna z nieprawego łoża. Na fali popularności, którą przyniosła jej rola w popularnej produkcji TVP, Dominikę, jeszcze wtedy Figurską, zaproszono do udziału w I edycji polsatowskiego show "Jak oni śpiewają". W trzecim odcinku formatu aktorka wykonała na scenie utwór "Szansa" z repertuaru Dody i zespołu Virgin, a nagranie z 2007 roku przeżywa swoją drugą młodość. Internauci nie szczędzą uszczypliwych komentarzy, nawiązując do zachowania Chorosińskiej w Sejmie, która wykrzykiwała w kierunku Szymona Hołowni słowa "Masz talent!". Mało kto pamięta, że to właśnie po tym występie oceniająca zmagania uczestników "JoŚ" Edyta Górniak pozwoliła sobie na skrytykowanie twórczości Rabczewskiej.

Doda, Górniak czy Chylińska? Rozpoznaj piosenkarkę po tekście piosenki!

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Dominika Chorosińska śpiewa Dodę

W trzecim odcinku "Jak oni śpiewają" Dominika Chorosińska (wtedy Figurska) zaśpiewała utwór "Szansa" z repertuaru Dody i zespołu Virgin. Po występie uczestniczki Edyta Górniak pokusiła się o nieprzyjemny komentarz dotyczący twórczości młodszej koleżanki z branży.

Jakaż to jest durna piosenka. Ale dobrze, że zaśpiewałaś ją po swojemu, a nie z tą manierą, z jaką śpiewa Doda - powiedziała.

Doda odniosła się wówczas do słów Górniak na swojej stronie internetowej, wypominając jej przegraną w Opolu.

Jeśli chodzi o wypowiedź Edzi, to wydaje mi się, że kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży. Rozumiem, że może do tej pory być zła, że nie udało jej się wygrać ze mną w konkursie premier w Opolu i »durna Szansa« pozostawiła ją daleko, daleko w tyle. Ale zanim zaczęła ją krytykować powinna zastanowić się nad tym, że obraża – nie mnie, ale ludzi, dla których »Szansa« wiele znaczy i wiele zmieniła w ich życiu - napisała.

Pamiętacie występ Figurskiej, który raz na zawsze zmienił polski show-biznes?