Dominik Abus zatrzymany przez policję! Padło kilka mocnych słów

2022-12-05 15:57
Dominik Abus zatrzymany przez policję! Padło kilka mocnych słów
Autor: Screen z filmu na YouTube: Dominik Abus i jego amerykańskie Lamborghini!/ Hi_5 Dominik Abus zatrzymany przez policję! Padło kilka mocnych słów

Dominik Abus, uczestnik programu Gogglebox został zatrzymany przez policję, gdy nagrywał odcinek do programu na platformie YouTube. Powodem był samochód! Mężczyzna naprawdę się zdenerwował podczas zaistniałej sytuacji. W trakcie interwencji z jego ust padło kilka mocnych słów, które nie spodobały się policjantom!

Dominik Abus jest jednym z uczestników znanego i lubianego w Polsce programu - Gogglebox. Postanowił pochwalić się w sieci swoim samochodem, który naprawdę spodobał się jego fanom. Okazało się, że to samo auto zostało przyczyną zatrzymania go przez policję. Podczas nagrywania odcinka, na YouTube, podczas którego miał zaprezentować swój pojazd, doszło do interwencji. Mężczyzna wszedł w spór z policjantami, którym ewidentnie nie spodobały się jego odzywki, skierowane w ich stronę. Całość została umieszczona w internecie, na kanale Hi_5, którego tematyka dotyka motoryzacji. Dzięki temu można zapoznać się z materiałem.

Gwiazda Gogglebox urodziła! Spływają gratulacje od znajomych z show-biznesu

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Dominik Abus - dlaczego został zatrzymany?

Jak się okazało, policja zatrzymała Dominika Abusa za brak przedniej tablicy rejestracyjnej. Mężczyzna tłumaczył się, że odpadła, po czym nie zdążył jej założyć z powrotem. Drugim z powodów miały być przyciemniane szyby, które zmniejszały widoczność kierowcy pojazdu. Uczestnik Gogglebox nie widział w tym jednak problemu, stwierdził, że tak wyglądały fabrycznie i nie mógł nic z tym zrobić.

Gogglebox 2022 - obsada. Kto występuje w nowych odcinkach programu TTV?

Dominik Abus - mocne słowa do policjantów

Trzeba przyznać, że Dominik Abus nie zachował się konformistycznie w stosunku do policjantów. Rzucił on w ich stronę kilka mocnych słów:

Niech mnie pan posłucha. Ja na pana płacę podatki, a pan na mnie i jest pan, żeby mi pomagać. Krzyczeć może pan, ale nie na mnie. Proszę mówić normalnym głosem, bo nie będę zaraz z panem rozmawiał. Tylko przez adwokata będziemy rozmawiać.

Wyskoczyliście do mnie, jakbym kogoś zabił... Czasy pałowania ludzi, to się skończyły dawno temu!

Niespełnienie wymogów przez Abusa skutkowało w mandat, a także odholowanie auta pod dom. Dodatkowo musi on zdjąć przyciemniającą folię z szyb!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze