Gwiazda Gogglebox urodziła! Spływają gratulacje od znajomych z show-biznesu

2022-12-02 11:57 Joanna Dembek
Lili Antoniak i Sylwia Bomba
Autor: Screen/YouTube/TTV / Screen/Instagram/@lili.antoniak Lili Antoniak urodziłą córeczkę

Przez kilka miesięcy mogliśmy na ekranach naszych telewizorów oglądać ciężarną Lili Antoniak, a teraz nadszedł dzień narodzin. Gwiazda "Gogglebox" podzieliła się dobrą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebryci ruszyli z gratulacjami!

Lili Antoniak to znana influencerka, która publikuje na Instagramie i TikToku zabawny parentingowy content. Internetowa twórczyni dołączyła do obsady Gogglebox. Przed telewizorem po tym jak Ewa Mrozowska opuściła program. Lili jest w parze z Sylwią Bombą, a na ekranie mogliśmy oglądać jak ciężarna influencerka komentuje seriale czy programy emitowane przez popularne stacje telewizyjne.

W czwartek 1 grudnia 2022 Lily Antoniak podzieliła się na Instagramie dobrą nowiną. Wraz z mężem i córką na świecie powitali nowego członka rodziny. Okazuje się, że to dziewczynka! 31-latka zdążyła już zrobić filmik, który pokazuje chwile niedługo po narodzinach, gdzie maleństwo wtula się w mamę. W tle dodała piosenkę Sanah z tekstem Wisławy Szymborskiej Nic dwa razy.

Celebryci komentują narodziny córki Lili Antoniak. "Daj buziaka maleńkiej od cioci Jacka"

Koleżanki i koledzy z show-biznesu od razu ruszyli z gratulacjami. Dziarma była jedną z pierwszych osób, która dodała komentarz - "Cudowne dziewczyny!" - napisała. Klaudia Halejcio z kolei nieco zaskoczona wyraziła swoją radość - "O jej Gratulacje" - czytamy pod postem. Natalia Siwiec napisała krótko - "Zdrowia!". Widzimy również post Joanny Koroniewskiej, która napisała - "Wow! Gratulacje". O koleżance nie zapomnieli również znajomi z pracy. Sylwia Bomba wyraziła swoją radość słowami - "Jest. Gratulacje". Natomiast Jacek Szawioła był bardziej wylewny - "Daj buziaka maleńkiej od cioci Jacka" - czytamy pod filmikiem.

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE