Dom z papieru - Berlin łączy się z Arturem Orzechem. Nieprzewidywalny zwrot akcji na Eurowizji!

2020-07-07 15:42 Maksymilian Kluziewicz
Artur Orzech
Autor: YouTube/Netflix Polska

Po doskonale przyjętym wideo z Michałem Szpakiem w roli głównej, przyszedł czas na osobę, która chyba każdemu kojarzy się z Eurowizją, czyli na Artura Orzecha. Legendarny komentator Konkursu Piosenki Eurowizji pojawił się w spocie promującym nowy film poświęcony temu wielkiemu wydarzeniu. Poza nim, w produkcji pojawili się bohaterowie hitowych seriali, między innymi Berlin z Domu z papieru. Więcej na ESKA.pl.

Artur Orzech, Berlin z Domu z papieru i Mike ze Stranger Things w jednym wideo? Wydaje się niemożliwe, a jednak! Serwis Netflix nie przestaje promować swojego najnowszego filmu komediowego Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga, opowiadającego o sile marzeń, w którym tematem przewodnim jest najpopularniejszy konkurs muzyczny na całym świecie, czyli właśnie Eurowizja. Po cieszącym się popularnością wideo z udziałem Michała Szpaka, gdzie wokalista wcielał się w role eurowizyjnych gwiazd, między innymi Edyty Górniak czy członków zespołu ABBA, producenci zaangażowali do udziału w spocie legendę Eurowizji - Artura Orzecha. Prezenter od lat komentuje występy na Eurowizji oraz Eurowizji Junior.

W wideo opublikowanym w mediach społecznościowych polskiego oddziału Netflixa pokazano scenę ogłoszenia wyników. W produkcji wykorzystano fragmenty największych hitów serwisu - między innymi Domu z papieru oraz Stranger Things. Wideo w całości możecie obejrzeć poniżej.

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Berlin z Domu z papieru i Artur Orzech komentują Eurowizję

Specjaliści od marketingu Netflixa po raz kolejny pokazali, że znają się na rzeczy! W spocie promującym film Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga pojawili się bohaterowie seriali Stranger Things, Dom z papieru, BoJack Horseman, Siły kosmiczne oraz filmu Dwóch papieży. Choć był to trudny orzech do zgryzienia, udało się wyłonić zwycięzcę! Decydujący głos należał do Berlina z Domu z papieru. To on zapewnił historyczną wygraną Fire Saga z Islandii. Zarówno fani Eurowizji, jak i hitowych seriali docenili spot reklamowy.

Najnowsze