Dolores O'Riordan

i

Autor: facebook.com/cranberries Dolores O'Riordan, wokalistka Cranberries

Dolores O’Riordan - przyczyna śmierci wokalistki Cranberries porusza fanów

2018-01-15 22:46

Dolores O’Riordan - przyczyna śmierci rockowej wokalistki wywołuję falę spekulacji i podejrzeń. Artystka zmarła nagle, miała zaledwie 46 lat.

Dolores O’Riordan, charyzmatyczna wokalistka zespołu Cranberries zmarła nagle 15 stycznia 2017. Miała 46 lat. Przyczyny śmierci Dolores O’Riordan oficjalnie nie zostały ujawnione. Jaka jest przyczyna śmierci Dolores O’Riordan? Co wiemy o jej przedwczesnej śmierci? Sprawdzamy doniesienia światowych mediów, które podobnie jak fani, próbują zrozumieć przyczyny śmierci wokalistki znanej ze wspaniałych utworów takich jak Zombie czy Linger.

Dolores O’Riordan - przyczyna śmierci

Dolores O’Riordan - zmarła nagle. W oświadczeniu na Facebooku The Cranberries czytamy: "Irlandzka i międzynarodowa wokalistka Dolores O'Riordan zmarła dziś nagle w Londynie. Miała 46 lat. Liderka irlandzkiego zespołu The Cranberries była w Londynie na krótkiej sesji nagraniowej. Więcej informacji na razie nie ujawniono. Rodzina jest zdruzgotana tą informacją i prosi o zachowanie ich prywatności w tym trudnym czasie"

Fani komentujący śmierć wokalistki wspominają jej występy, powody dla których pokochali jej głos i muzykę The Cranberries. Ale często pada też pytanie dlaczego. Co stało się, że odeszła w tak młodym wieku.

Dolores O'Riordan - depresja

Brytyjski The Mirror przypomina, że Dolores cierpiała na chorobę afektywną dwubiegunową, która charakteryzuje się silnymi nieoczekiwanymi zmianami nastroju. Przyznawała, że cierpiała na nawroty depresji - jej wypowiedzi cytuje Amerykański Newsweek: "Były chwile kiedy naprawdę walczyłam. Śmierć mojego ojca i teściowej były bardzo trudne. Patrząc wstecz myślę że depresja, cokolwiek ją powoduje, jest jednym z najgorszych przeżyć.  

"Ale miałam też wiele radości w życiu, szczególnie związanej z moimi dziećmi. Każdy ma wzloty i upadki. Przecież o to chodzi w życiu" - mówiła Dolores.