Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wydadzą film z koncertu na Narodowym? Tego chcą fani!

2020-09-29 15:40 Maksymilian Kluziewicz
Dawid Podsiadło
Autor: materiały prasowe

Dawid Podsiadło może uratować 2020 rok? Tak twierdzą fani piosenkarza! Pod najnowszym wideo zamieszczonym na kanale najpopularniejszego polskiego artysty pojawiło się wiele komentarzy od jego wielbicieli, którzy domagają się, by wydał on materiał wideo ze wspólnego koncertu z Taco Hemingwayem. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - koncert z Taco Hemingwayem powinien zostać wydany na nośniku fizycznym bądź zamieszczony w popularnych serwisach cyfrowych? Tak uważają wszyscy fani popularnego piosenkarza! Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że wspólne show najpopularniejszego polskiego wokalisty i czołowego przedstawiciela sceny hip-hopowej to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych ostatnich lat. Nikomu wcześniej spośród polskich wykonawców nie udało się wyprzedać Stadionu Narodowego. Koncert, który miał miejsce 28 września 2019 roku oglądało na żywo ponad 50 tysięcy fanów.

W rocznicę tego przełomowego wydarzenia Dawid Podsiadło zrobił niespodziankę swoim wielbicielom i opublikował nagranie z kolejnego występu. Tym razem wybór padł na hit W dobrą stronę. Wideo w niespełna dobę trafiło na kartę na czasie polskiego YouTube'a, a w komentarzach pojawiło się wiele próśb skierowanych do wokalisty i jego menadżerów. Wielbiciele artysty bardzo liczą na to, że Dawid Podsiadło opublikuje koncert w całości.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Podsiadło - koncert na PGE Narodowym

Wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya uznawany jest za jeden z najbardziej przełomowych momentów w karierze obu artystów. Nic dziwnego, że fani domagają się, by został on uwieczniony.

- Wymyśliłam sposób, żeby sprawić, że 2020 będzie lepszy. Mianowicie, wydaj, proszę, cały koncert na DVD 🙏🏼 

- nadal proszę o nagranie z całego koncertu!!! 

- Tylko jedna rzecz może uratować ten koszmarny 2020 rok - wydanie całego materiału z koncertu na DVD 🧡  - piszą fani.

Poniżej przypominamy oba występy, które pojawiły się na kanale piosenkarza.

Najnowsze