Doda we Wrocławiu nagra swój koncert i wyda DVD Fly High Tour [VIDEO]

2013-10-28 13:27

Doda nagra płytę DVD. Zarejestruje swój koncert w ramach trasy Fly High Tour. Nagranie powstanie we Wrocławiu. Zobaczcie na ESKA.pl, gdzie i kiedy.

Doda nagra DVD Fly High Tour. Na płycie zostanie zarejestrowanie koncert piosenkarki, który odbędzie się we Wrocławiu. Koncert odbędzie się 28 listopada, o godzinie 20.00 w Hali Stulecia.

Będzie to pierwszy profesjonalny zapis koncertu wokalistki w jej trwającej ponad dekadę karierze. Na nagraniu obok wokalistki pojawią się jej fani. Sami zgromadzeni w Hali Stulecia mogą spodziewać się ogromnego show. Fani nie tylko usłyszą największe przeboje wokalistki i covery, ale także nowy utwór artystki - Wkręceni (High Life), który na YouTube w ciągu kilku dni odsłuchało ponad pół miliona osób.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


- Koncert we Wrocławiu jest odpowiedzią na tysiące próśb i sygnałów, jakie dostawaliśmy od fanów podczas wakacyjnych występów. Wszyscy jednogłośnie twierdzili, że jest to moja najlepsza trasa koncertowa, więc postanowiliśmy zrobić fanom niespodziankę i ją zarejestrować! Już teraz zapraszam wszystkich do Hali Stulecia, nie może tam zabraknąć nikogo, kto był pod wrażeniem Fly High Tour… będzie się działo! - obiecuje Doda.

>>> Doda śpiewa u Kuby Wojewódzkiego! Co za show!

Fanów Dody informujemy, że bilety są już w sprzedaży. Dostępne są trzy rodzaje biletów: miejsca stojące na płycie głównej - 35 złotych, siedzące - 55 złotych oraz VIP z zaproszeniem na bankiet - 250 złotych. Bilety są do nabycia w salonach Empik, Saturn, Mediamarkt oraz na eventim.pl.

Doda - Wkręceni (High Life)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze