Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Doda się zaręczyła? Spójrzcie tylko na ten pierścionek. Błyszczy z kilometra!

2024-02-23 13:51

Nauczona doświadczeniem Doda przestała relacjonować swoje życie uczuciowe w sieci. Czujni fani doszukują się jednak znaczących zmian w jej relacji z Dariuszem Pachutem. Po powrocie z urodzinowego wyjazdu artystka zadebiutowała na salonach z... pięknym pierścionkiem na dłoni. Internauci węszą zaręczyny!

O związkach Dody można by napisać książkę. Artystka ma szczęście do fanów, którzy zrobią dla niej dosłownie wszystko, jednak zbudowanie szczęśliwej, stabilnej relacji długo nie było jej pisane. Piosenkarka była tak ciekawa, co stoi u podstaw jej niepowodzenia w miłości, że zdecydowała się nawet na randkowanie na oczach całej Polski. Format "12 kroków do miłości" okazał się strzałem w 10. Doda nie znalazła co prawda ukochanego w programie, jednak zdobyte w nim doświadczenie pozwoliło jej na zaznanie szczęścia u boku Dariusza Pachuta, z którym jest związana od 2022 roku. Pamiętając sytuacje z poprzednich, zakończonych najczęściej z hukiem związków Doda postanowiła chronić jednak tę sferę swojego życia prywatnego. W mediach społecznościowych na próżno szukać jej zdjęć z aktualnym partnerem. Nie jest natomiast tajemnicą, że ich sielanka trwa. Jakiś czas temu zakochani udali się na urlop z okazji 40. urodzin piosenkarki. Po okresie błogiego odpoczynku Doda powróciła na salony, a fani zwrócili uwagę na błyszczący pierścionek. Czyżby zaręczynowy?

Doda uratowała życie SETKOM ludzi. Odebrała za to nagrodę. Widać wzruszenie na jej twarzy!

Ramówka Polsatu Doda Wywiad Eska

Doda zaręczona? 

Doda intensywnie promuje wydane w dniu jej 40. urodzin perfumy "Luna". Na profilu jej marki pojawiły się selfie z flakonem. Uwagę internautów przykuł jednak pierścionek artystki.

- Zaręczynowy tu widzę!

- Czy tylko ja widzę ten piękny pierścionek na palcu? - pisali w komentarzach.

Pierścionek widać również na zdjęciach z gali 15-lecia Fundacji DKMS. Artystka nie odniosła się do spekulacji i prawdopodobnie prędko tego nie zrobi. Bardziej niż kiedykolwiek strzeże ona teraz swojej prywatności.