Doda: 'psychopaci zawsze byli. Nie pozwolę, by ktoś psuł zabawę' [WYWIAD VIDEO]

2019-01-30 14:58
Doda: 'psychopaci zawsze byli. Nie pozwolę, by ktoś psuł zabawę' [WYWIAD VIDEO]
Autor: ESKA Doda: 'psychopaci zawsze byli. Nie pozwolę, by ktoś psuł zabawę' [WYWIAD VIDEO]

Doda wróciła z nowym materiałem, o którym opowiedziała w wywiadzie dla ESKA.pl. Zdradziła również szczegóły pięknej inicjatywy, jaką jest Artyści Przeciw Nienawiści. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Doda - nowa płyta Dorota oraz koncert Artyści Przeciw Nienawiści to główne tematy wywiadu dla ESKA.pl. Artystka gościła w naszym studio, gdzie opowiedziała o swoim podejściu do hejtu w internecie. Wiadomo już, że wyjątkowe wydarzenie z udziałem czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie.

Doda - wywiad VIDEO

25 stycznia miała premierę długo wyczekiwana płyta Dody. Inna niż wszystkie dotychczasowe, wysmakowana i nagrana z orkiestrą, pozwala odkryć prawdziwą twarz artystki. Krążek zawiera dwa premierowe utwory, w tym przebojowy Nie wolno płakać, a także niezapomniane hity w nowych brawurowych interpretacjach. To prawdziwa gratka dla fanów Dody oraz tych, którzy kochają dobrą muzykę! Właśnie o tym krążku porozmawialiśmy z gwiazdą polskiej sceny. Poruszyliśmy również temat koncertu Artyści Przeciw Nienawiści.

Jaki jest cel tej pięknej inicjatywy?

Jestem realistką. Doskonale wiem, że po tym koncercie nie zaczniemy od razu się kochać, tak samo w show-biznesie, tak samo u ludzi. Nie zaczniemy sobie spijać z dzióbków, to bez sensu, tak nie będzie. Musimy się nauczyć od nowa, jako społeczeństwo, nie utrwalania podziałów, które nas totalnie osłabiają jako kraj. Musimy rosnąć w siłę, czyli szanować swoje różnice i nauczyć się dialogu. Cały czas biorąc pod uwagę to, że można mieć swoje zdanie. To trzeba tak robić, by to zdanie nie niszczyło komuś życia i nieeskalowało mowy nienawiści.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze