Doda - Przesłuchanie: jakiego narządu potrzebuje najmniej i czego mogłaby nauczać?

i

Autor: screen youtube.com/user/eskatv screen youtube.com

Doda - Przesłuchanie: jakiego narządu potrzebuje najmniej i czego mogłaby nauczać?

2018-02-06 13:27

Przesłuchanie: Doda udziela odpowiedzi w programie, będąc na kacu! Jak poradziła sobie z najtrudniejszymi z nich? Zobacz Przesłuchanie z gwiazdą w EskaTV.

Doda, która wystąpiła w Przesłuchaniu w EskaTV, dostała naprawdę niełatwe pytania. W dodatku, jak sama przyznała na początku, męczył ją poimprezowy kac! Jak poradziła sobie z odpowiedziami? Czy była tak błyskotliwa i dowcipna, jak w większości wywiadów? Obejrzyj koniecznie Przesłuchanie z Dodą i zobacz, czego jeszcze o niej nie wiesz - niektóre pytania zaskoczyły chyba nawet ją samą!

Doda: Przesłuchanie w EskaTV

Doda słynie z ostrego języka i ciętych odpowiedzi na pytania dziennikarzy. Gwiazda już niejednokrotnie udowadniała, że nie zamierza przebierać w słowach podczas wywiadów. Nie inaczej było tym razem! Czego możemy dowiedzieć się o wokalistce z Przesłuchania w EskaTV? Między innymi tego, że notorycznie gubi skarpetki, zdradziła też, co lubi wąchać, a także, co ma w nosie. Zobacz cały odcinek Przesłuchania z Dodą:

Ola Kot - Przesłuchanie: o czym ludzie powinni się dowiedzieć?

Autor: brak danych

  Ola Kot, prezenterka ESKA TV odważnie dała się wypytać podczas Przesłuchania. Wywiad z nią ukazał się już na Facebooku i zachwycił jej fanów. Ola nie tylko zdradza szczegóły ze swojego życia od najmłodszych lat, ale odpowiada też na najtrudniejsze pytania i to d