DODA - piosenka Don't Wanna Hide przedpremierowo wraz z GORĄCĄ okładką!

DODA - piosenka Don't Wanna Hide przedpremierowo wraz z GORĄCYM teledyskiem!
Autor: Mateusz Motyczyński DODA - piosenka Don't Wanna Hide przedpremierowo wraz z GORĄCYM teledyskiem!

Don't Wanna Hide to tytuł nowej piosenki Dody, za sprawą której rozpoczyna nową erę w swojej karierze. Jak brzmi utwór? O czym opowiada? Przekonacie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Doda - piosenka Don't Wanna Hide
  2. Doda - piosenka Don't Wanna Hide [PRZEDPREMIEROWO]

Doda - piosenka Don't Wanna Hide stanowi wielki powrót na rynek popularnej gwiazdy. Po półtorarocznej przerwie muzycznej artystka wraca z singlem promującym film Dziewczyny z Dubaju, którego artystka jest producentką. Premiera odbędzie się 24 czerwca, natomiast już teraz możecie posłuchać fragmentu w aplikacji TikTok! Oprócz tego startuje tam challenge #dontwannahide, przy którym możecie użyć specjalnie zaprojektowanego filtra. Pomoże on dokonać Waszej przemiany poprzez zdjęcie maski social mediów i tego jak widzą Was inni. Nie żyjcie na pokaz, nie bądźcie fake, nie ukrywajcie się, odważcie się BYĆ po prostu sobą.

Doda powraca na... Tik Toku! Nowa piosenka z MOCNYM przesłaniem

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

Doda - piosenka Don't Wanna Hide

Nowoczesny, utrzymany w klubowym tonie nowy singielz miejsca wpada w ucho za sprawą chwytliwego rytmu oraz niepodrabialnego wokalu artystki. Don’t Wanna Hide jest także intrygujący w warstwie tekstowej. O ważnym przekazie utworu Dorota Rabczewska mówi:

Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć.

Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry. Fanów na pewno zainteresuje i ucieszy informacja, że do Don't Wanna Hide powstał także polski tekst.

Doda - piosenka Don't Wanna Hide [PRZEDPREMIEROWO]

Warto dodać, że przedpremierowo, bo 23 czerwca będziecie mogli obejrzeć na profilu @doda na TikToku fragment teledysku do singla Don't Wanna Hide, który będzie się różnił od tego, który trafi dzień później na kanał YouTube TheDodaTV. To pierwsza taka przedpremiera na TikToku w Polsce, ale chyba każdy wie, że KRÓLOWA jest tylko jedna!

Najnowsze