Doda nową gwiazdą TikToka. Wyzywający teledysk viralem wśród użytkowników!

2021-06-24 11:30 Adrian Rybak
Doda
Autor: materiały prasowe//Universal Music Polska

Doda powróciła po ponad roku przerwy od muzyki! Już w czwartek 24.06.2021 premierę miał jej nowy singiel Don't Wanna Hide. Piosenka doczekała się trendu na TikToku i zdobyła tam dużą popularność. Jak wiadomo w ostatnich czasach TikTok wyznacza trendy muzyczne. Czy to oznacza, że Doda wydała hit wakacji 2021?

Doda powróciła! Jej fani od dawna czekali na jej wielki powrót na scenę muzyczną. Artystka przez wielu nazywana "królową" postanowiła wydać piosenkę Don't Wanna Hide. Postawiła na utwór po angielsku, który ma promować jej nadchodzący film Dziewczyny z Dubaju. Doda i jej ekipa wiedzą doskonale, że aktualnie ogromne znaczenie dla przemysłu muzycznego ma TikTok, dlatego postanowili promować piosenkę właśnie w tej aplikacji. Pojawił się tam fragment teledysku, który wywołał skrajne emocje. Doda jest w nim wyzywająca, ale jednocześnie pewna siebie. Fani uważają, że to właśnie prawdziwa Doda. Artystka stworzyła także trend ze specjalnym filtrem. Zdobył on aprobatę użytkowników TikToka i stał się viralem. Powstalo już sprawie 400 filmików z piosenką Don't Wanna Hide. Najlepsze z nich zobaczysz niżej.

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!

Doda - piosenka Don't Wanna Hide

Nowoczesny, utrzymany w klubowym tonie nowy singielz miejsca wpada w ucho za sprawą chwytliwego rytmu oraz niepodrabialnego wokalu artystki. Don’t Wanna Hide jest także intrygujący w warstwie tekstowej. O ważnym przekazie utworu Dorota Rabczewska mówi: Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć.

Najnowsze