Doda nie zwalnia i potrzebuje męskiej energii! Jej plany na ten rok to petarda [WYWIAD]

2022-01-13 14:55
Doda w wywiadzie dla Radia ESKA
Autor: ESKA

Choć w jej życiu osobistym nie układało się najlepiej, Doda przekuła wszelkie porażki w wielki sukces komercyjny. Jej film Dziewczyny z Dubaju cieszy się niesłabnącą popularnością, tak samo jak najnowszy singiel Fake Love. 2022 rok zapowiada się dla piosenkarki i fanów jej talentu naprawdę ekscytująco! Co planuje?

Wywiad z Dodą dla Radia ESKA to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów piosenkarki z wielu powodów. Znana wszystkim artystka ma bowiem co świętować. Wyprodukowany przez nią film Dziewczyny z Dubaju okazał się najbardziej dochodową polską produkcją 2021 roku, a utrzymany w klubowym klimacie singiel Fake Love nie schodzi z karty na czasie. Doda oficjalnie przyznała, że ma apetyt na więcej i na pewno nie zwolni tempa. Tym bardziej, że w tym roku obchodzi dwudziestolecie kariery artystycznej. Tak, tak, Doda debiutowała już w 2002 roku jako wokalistka rockowego zespołu Virgin. Mając zaledwie 18 lat, wylansowała takie hity jak Mam tylko ciebie oraz To Ty. Tak ważny jubileusz oraz najnowsze sukcesy stały się idealnym pretekstem do porozmawiania z gwiazdą.

Sonda
Jak ci się podoba nowy teledysk Dody?

Doda - wywiad dla Radia ESKA

2022 rok może należeć do Dody! Piosenkarka wkroczyła w niego z impetem. Nowa muzyka, nowe projekty i... nowa miłość?! A może Eurowizja 2022? O każdy z tych tematów zapytał doskonale znany wam z anteny Radia ESKA Hanczak. Sprawdzajcie wywiad z Dodą, z którego dowiecie się między innymi tego, w jakim kontekście wokalistka potrzebuje męskiej energii.

Doda gościem Radia ESKA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze