Doda - Nie Będę Julią. Kolejny cover przeboju w wykonaniu Dody! [VIDEO]

2013-09-02 15:35

Nie Będę Julią - Doda zaśpiewała kolejny cover! Po bijącej rekordy popularności piosence Davida Guetty i Sii - Titanium, Doda tym razem postawiła na polski przebój z lat 80-tych, znany z wykonania Bandy i Wandy. Jak brzmi wersja koncertowa Dody? Sprawdź na Eska.pl!

Nie Będę Julią - Doda zaśpiewała kolejny cover! Poprzednio wykonała bijącą rekordy popularności piosenkę Davida Guetty i Sii - Titanium, czym zachwyciła nie tylko swych fanów, ale także słuchaczy, którzy do tej pory nie doceniali jej wokalnych możliwości.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Tym razem Doda postawiła na polski przebój z lat 80-tych, znany z wykonania Bandy i Wandy. Na YouTube pojawiła się wersja z jednego z koncertów. Fani tak komentują nową piosenkę w repertuarze Dody:

Fatima O. - TAKIE PIOSENKI powinna pisać i wykonywać!!
94Marzena - MOC, MOC, MOC!!!!!!! Bardzooooo mi się podoba ten cover, super Doda wymiata do takich nagrań ;)))))
TheMateuszeR - Fantastycznie dobierasz covery !! Głos potęga ! Mega mi się podoba !! :))

Posłuchaj Nie Będę Julią w wersji Dody i porównaj z oryginalną - na Eska.pl!Banda i Wanda - Nie Będę JuliąPoprzedni cover Dody - Titanium nadal bije rekordy popularności!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze