Doda - najseksowniejsza w muzyce i filmie

i

Autor: Fot. Tomasz Urbanek/ East News Dorota Rabczewska

Doda - najseksowniejsza w muzyce i filmie

2018-02-15 11:35

Dorota Rabczewska od lat uważana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd polskiej muzyki. Teraz jej uroda i talent podbiją również ekrany kin. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Dorota Rabczewska urodziła się 15 lutego 1984 w Ciechanowie. W 2018 roku obchodzi swoje 34 urodziny! Seksowna, zmysłowa i zaskakująca - Doda od lat nazywana jest królową estrady. Kontrowersyjna piosenkarka ma na swoim koncie wiele nagórd muzycznych, Zaczynała jako musicalowa aktorka w Teatrze Buffo. Pierwsze trzy albumy nagrała wspólnie z zespołem Virgin. Teraz udowadnia fanom, że jest nie tylko świętną wokalistką. Będziemy mogli zobaczyć ją w najnowszym filmie z serii Pitbull: Ostatni pies.

Pitbull. Ostatni pies - zwiastun ostrzejszy niż zapowiedź filmu Kobiety Mafii?

Autor: brak danych

  Pitbull. Ostatni pies, czyli kontynuacja kultowego cyklu filmów sensacyjnych bezkompromisowo pokazujących kulisy pracy polskiej policji i działalności najgroźniejszych organizacji przestępczych powraca w wielkim stylu! Już 15 marca na ekranach kin w całej Polsce widzowie będ

Doda - najseksowniejsza gwiazda rocka

Dodę podziwiać możemy na scenie od lat. Kreację i styl zmienia niczym rękawiczki. Od wulgarnych, obcisłych i skąpych kostiumów do delikatnych, dziewczęcych sukienek. Jej różnorodność i wrodzony seksapil sprawiają, że faceci nie mogą oderwać od niej oczy, a kobiety pragną się na niej wzorować. Prócz urody posiada oczywiście niezwykły głos i słuch muzyczny, które rozwijała od dzieciństwa. Ciało seksownej wokalistki zdobią liczne tatuaże. Są to głównie napisy w obcych językach w tym również elfickim! 

Doda - najseksowniejsza gwiazda filmu

Władysław Pasikowski pokazał Dodę w zupełnie nowym wcieleniu. Będzie wulgarna, wyrachowana i brutalna! Elektryzująca dziewczyna uzbrojona została nie tylko w swój ostry język i ciętę riposty. Gwiazdę zobaczymy z prawdziwą bronią palną w filmie Pitbull:Ostatni Pies, który na ekranach kin zadebiutuje 15 marca 2018. Dorota wcieli się w rolę Czarnej Wody, znaczącego gracza w rozgrywkach między gangami z Wołomina i Pruszkowa.