Doda na strzelnicy - Pitbull robi z niej twardzielkę [VIDEO]

i

Autor: fot./instagram.com/dodaqueen/ Doda na strzelnicy

Doda na strzelnicy - Pitbull robi z niej twardzielkę [VIDEO]

2017-10-12 13:35

Pitbull robi z Dody prawdziwą twardzielkę! Piosenkarka w ramach przygotowań do filmu odwiedziła bowiem strzelnicę! Na ESKA.pl zobaczycie jak Dorota Rabczewska radzi sobie z bronią.

Doda na strzelnicy! Filmik z wizyty w tym miejscu piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie. Okazuje się, że to część przygotowań do najnowszej części filmu Pitbull. Doda ma zagrać prawdziwą twardzielkę i choć ostrego charakteru jej nie brak, to do roli potrzebna jest jeszcze umiejętność sprawnego posługiwania się pistoletem. Jak widać wokalistka naprawdę angażuje się w ćwiczenia.

Ostatni pies - obsada nowego Pitbulla ujawniona! VIDEO 18+ >>

Doda zachwyciła instruktora

Na kilkusekundowym filmiku widzimy Dodę na strzelnicy. Wiele osób może być zaskoczonych tym jak szybko i sprawnie piosenkarka wydobywa broń i oddaje strzał. Nic dziwnego, bo podziw dla talentu strzeleckiego Dody słychać nawet w głosie instruktora. Widać, że nowy Pitbull robi z niej twardą i niebezpieczną kobietę. By zaś zobaczyć jak artystka wypadnie na ekranie musimy poczekać na premierę filmu Pitbull: Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

Uczymy sie przed filmem ? Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)
Doda pozywa Polskę - odmawia zapłacenia 5000 zł.

Autor: brak danych

Wokalistka odmawia zapłacenia kary 5000 zł, którą nałożył na nią sąd w naszym kraju. Dlatego Doda pozywa Polskę do europejskiego Trybunału. Szczegóły na ESKA.pl.

Żaden prawdziwy kinomaniak nie może przejść obojętnie obok strony eskaGO.pl. Dlaczego? Bo można tam obejrzeć online ZA DARMO dobre filmy i seriale w gwiazdorskiej obsadzie. Nie wiesz jak spędzić wieczór? A może szukasz dobrego filmu, który mógłbyś obejrzeć z przyjaciółmi? Odpowiedź na to jest jedna: eskaGO.pl. Wejdź i miło spędź z nami czas.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>