Doda kończy karierę? Szokujące wyznanie wokalistki

i

Autor: fot wbf Doda kończy karierę? Szokujące wyznanie wokalistki

Doda kończy karierę? Szokujące wyznanie wokalistki

2018-05-06 15:31

Doda myśli o zakończeniu kariery, o czym poinformowała fanów na InstaStories! Co powiedziała gwiazda polskiej sceny muzycznej?

Doda wkrótce zakończy karierę? Wiadomość, którą przekazała za pośrednictwem InstaStories, zaniepokoiła fanów. Wiele osób jest przekonanych, że wpływ na rozważenie takiego scenariusza przez wokalistkę, miał ślub z Emilem Stępniem. Warto wspomnieć, że już jakiś czas temu o muzycznej przerwie mówiła przyjaciółka Dody, Emilia. Kobieta zasugerowała wówczas, że artystka jest w stanie poświęcić karierę dla miłości.

Doda - koniec kariery

Gwiazda polskiej sceny muzycznej widocznie po ślubie z Emilem Stępniem, chce skupić się na budowaniu więzów rodzinnych. Wyznała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, że częściej chodzi do kościoła i ma dość show-biznesu: - Chodzę do kościoła, bo mam taką potrzebę. Przyszedł taki moment w moim życiu, że mam przesyt całego świata show-biznesowego i złych emocji, które się nim rządzą. Tu każdy dla każdego wilkiem. Jestem serdeczną osobą i zaczęłam sama nie lubić tego, kim się staję. Co mi daje taka cotygodniowa msza? Bardzo dużo. To moment, że mogę się oczyścić ze wszystkich minusów, które daje show biznes i pozbyć się tego. Wyciszyć się, ułożyć sobie hierarchię wartości. Dojrzałam do tego dopiero po trzydziestce. Chcę być lepszym człowiekiem.

Doda po jednym z koncertów opowiedziała również na Instagramie o swoich planach wydawniczych. Zasugerowała, że pracuje nad trzecią studyjną płytą, która może okazać się ostatnią: - Chciałabym, żeby ta płyta była inna niż do tej pory, taka od czapy. Bo kto wie, może to moja ostatnia płyta? Czemu ostatnia płyta? Pracuję od trzynastego roku życia. W trasie jestem od kilkunastu lat. Więc chciałabym odsapnąć chwilę. Zrobić przerwę od show biznesu. Tego całego świata, który zakotłował moim życiem. Zobaczyć, co jest po tej drugiej stronie - zdradziła wokalistka. 

Doda i Emil Stępień wzięli aż... TRZY śluby! Dlaczego?

Autor: brak danych

  Dorota Rabczewska wyszła za mąż, co oznajmiła fanom 14 kwietnia. Ślub z Emilem Stępniem był ogromnym zaskoczeniem, bo Doda od lat utrzymywała, że z mężczyzną łączy ją jedynie przyjaźń. Chociaż do ślubu cały związek i ceremonia owiane były tajemnicą, nawet gości

Czy faktycznie Doda powinna odpuścić sobie występy, koncerty oraz nagrywanie utworów i skupić się na rodzinie? Dajcie znać, co myślicie w komentarzach pod artykułem ;)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE