Anna Gadomych

i

Autor: Materiały prasowe

Anna Gadomych - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Wokalistka czarująca swoim głosem

2022-09-10 21:45

Kolejną uczestniczką The Voice of Poland 13 jest Anna Gadomych. Wokalistka wybrała przepiękny utwór, w którym mogła w pełni zaprezentować swoją barwę i umiejętności wokalne. Co zaśpiewała? Do czyjej drużyny trafiła? Mamy dla was kilka ciekawych informacji na temat Anny!

Justyna Steczkowska w „The Voice of Poland” wyznała, że grała na ulicy i śpiewała na weselach!

Anna Gadomych - kim jest?

Kim jest Anna Gadomych? To wokalistka z niezwykle delikatnym głosem. Anna brała udział w 11 edycji ukraińskiej wersji programu. Udało jej się wtedy dojść do bitew, jednak trenerzy przyznali wtedy, że wybór był niezwykle ciężki. Jak poradzi sobie Anna w The Voice of Poland? Może tym razem uda jej się dojść do finału i wygrać polską wersję The Voice?

Mateusz Kurdej - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Jego głos wprawił w osłupienie

Anna Gadomych w The Voice of Poland 13

Anna Gadomych podczas przesłuchań w ciemno zachwyciła swoim wykonaniem utworu "If I can dream" Elvisa Presleya. Swój fotel odwrócil Marek Piekarczyk. To właśnie z nim Anna będzie kontynuować swoją przygodę w programie.

Norbert Wronka - kim jest uczestniczk The Voice of Poland 13? Swoim wykonaniem zachwycił jurorów!

Sonda
Czy podoba ci się skład trenerski w The Voice of Poland?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE