Gang Albanii albańskie kakao

i

Autor: fot. YouTube/Step Records Dlaczego Albańskie kakao Popka najlepiej smakuje Polakom?

Dlaczego Albańskie kakao Popka najlepiej smakuje Polakom? [18+]

2016-03-10 16:55

Gang Albanii prezentuje teledysk do piosenki z płyty Ciężki Gnój. Wiemy już, dlaczego Albańskie kakao najlepiej smakuje Polakom! Na ESKA.pl mamy 5 najlepszych - według fanów - fragmentów z teledysku! Sprawdźcie już teraz!

Gang Albanii: piosenka Albańskie kakao pojawiła w czwartek, 10 marca 2016. Wraz z utworem swoją premierę miał również klip. Właśnie dzięki niemu, internauci polubili te nagranie. Dowód? Na ESKA.pl prezentujemy najciekawsze według fanów, momenty z teledysku Popka, Borixona i Rozbójnika Alibaby. Warto wspomnieć, iż wszystkie nowe piosenki Gangu Albanii usłyszymy na albumie Ciężki Gnój, który w regularnej sprzedaży pojawi się 29.04.16. Wydawnictwo promują również utwory Kocham cię robaczku oraz Riki tiki.

>>> Matheo: Popek ma mocne parcie! Wideo wywiad na ESKA.pl!

Albańskie kakao - Gang Albanii:

Albańskie kakao - to trzeci utwór, który znajdziemy na drugiej studyjnej płycie Gangu Albanii. Premierze singla towarzyszył dość intrygujący teledysk. Zdaniem muzyków, to jeden z bardziej "hardkorowych" klipów. Tylko w 50 minut od premiery miał ponad 70 tysięcy odsłon! Zapowiada się kolejny milion na koncie trio? Zapewne tak! Realizacją zdjęć zajęła się ekipa Mania Studio i H D S C V M. Montaż - H D S C V M. 

>>> Gang Albanii - Riki tiki: co tym razem wymyślił Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba? [18+]

Albańskie kakao - najlepsze momenty fanów

Dlaczego Albańskie kakao smakuje najlepiej Polakom? Odpowiedź na te pytanie znaleźliśmy wśród fanów Gangu Albanii! Zobaczcie najlepsze momenty z teledysku do najnowszego singla ;))

Album Cieżki Gnój

Gang Albanii - Ciężki Gnój: album w sprzedaży pojawi się 29 kwietnia 2016. Do tego czasu w przedsprzedaży możecie kupić krążek w dwupłytowej wersji - deluxe. CD w nakładzie Step Records nabyć można na stronie preorder.pl. Przypomnijmy, że pierwsze wydawnictwo trio: Popek, Borixon i Alibaba wielokrotnie było notowane na miejscu 1. listy OLIS, co przełożyło się na zdobycie potrójnej platyny. 

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety

Gang Albanii to jeden z najbardziej skandalizujących zespołów na polskiej scenie. Jego początki były naprawdę burzliwe! Ciekawe, czy „dokonania” Popka są bardziej szokujące niż przeszłość Lady Gagi… Sprawdźcie:

RW