DJ Frodo ze światowym sukcesem! Polak nagrał piosenkę z twórcą wielkiego wakacyjnego hitu!

2020-05-13 14:10
DJ Frodo ze światowym sukcesem! Polak nagrał piosenkę z twórcą wielkiego wakacyjnego hitu!
Autor: screen z filmu na YouTube: Richie Stephens, OMI, Dj.Frodo - Don't Stop (Official Video) // OMI - Cheerleader (Felix Jaehn Remix) [Official Video] DJ Frodo ze światowym sukcesem! Polak nagrał piosenkę z twórcą wielkiego wakacyjnego hitu!

Na rynku muzycznym coraz więcej utworów, które mają szansę na tytuł hitu lata 2020. Wysoko na tej liście obecnie znajduje się utwór Don't Stop, za który odpowiada DJ. Frodo. Artysta z Polski pojawia się w jednym utworze z legendą muzyki jamajskiej oraz twórcą utworu, który na YouTube ma prawie miliard wyświetleń! Sprawdźcie więcej i poznajcie potencjalny hit tegorocznych wakacji - na ESKA.pl!

Spis treści

  1. DJ. Frodo - kim jest?
  2. Richie Stephens - kim jest?
  3. DJ. Frodo - piosenka Don't Stop

Nowa piosenka DJ-a Frodo, to jeden z pierwszych kandydatów w roku do walki o miano hitu lata 2020. Bujający, letni i wpadający do głowy utwór nosi tytuł Don't Stop i coś nam się wydaje, że tańcom przy tym letnim kawałku nie będzie końca. DJ. Frodo jest producentem nagrania, a za partie wokalne odpowiada Richie Stephens, a także OMI. Popularność temu drugiemu wokaliście przyniósł megahit Chearleader, a dokładniej jego remiks, za który odpowiada niemiecki producent, Felix Jaehn. Singiel Chearleader ma już prawie miliard wyświetleń na YouTube i miliard odsłuchań na Spotify. Do dziś to jeden z najważniejszych letnich kawałków w XXI wieku i praktycznie do dziś nuci go każdy. OMI, czyli dobry kumpel polskiego DJ-a, oprócz ponad sześciu milionów słuchaczy miesięcznie w serwisach streamingowych, czy miliardów wyświetleń w serwisie YouTube ma na koncie także współpracę z Shaggym czy AronemChupą! Jego melodyjny i przyjemny dla ucha głos od lat towarzyszy imprezom i innym wielkim wydarzeniom. Jesteśmy przekonani, że spodoba się też za sprawą utworu Don't Stop, który gramy na antenie Radia ESKA.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2020 - NAJNOWSZE HITY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

DJ. Frodo - kim jest?

Frodo, to jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce, którego na pewno nie trzeba dokładniej przedstawiać. Słuchacze kojarzyć go mogą ze współpracy z takimi artystami jak: Smolasty, Popek, Malik Montana, Mr. Polska, Peja, Tymek czy Young Igi. Na swoim koncie ma miliony wyświetleń w serwisie YouTube oraz wiele popularnych kawałków! Jego pierwszy singiel Piątek ma już na YouTube ponad 11 milionów wyświetleń.

Richie Stephens - kim jest?

Richie Stephens, to właśnie legenda jamajskiej muzyki spina współpracę przy hicie Don't Stop. To artysta, który w przeszłości wydawał muzykę w Motown Records, czyli tej samej wytwórni co Phil Collins. Na jego podkładach gościli m.in.: legendarny Shabba Ranks, Maxie Priest, Bounty Killer, Bennie Manem, Seanem Paul czy Gentelman oraz legendy jamajskiej sceny.

DJ. Frodo - piosenka Don't Stop

Zarówno Richie Stephens, jak i OMI pochodzą z Jamajki, więc nic dziwnego, że piosenka utrzymana w klimacie muzycznym charakterystycznym dla tego państwa, to potencjalny hit lata 2020. Premierze utworu towarzyszył teledysk, w którym pierwszoplanową rolę grają piękne kobiety i taniec! 

Ten numer na pewno pozwoli Wam chociaż na chwilę zatracić się w słonecznych dźwiękach oraz poruszy każdego na parkiecie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze