Deemz o Soblu, współpracy z Taco Hemingway'em i płycie Sauce! [WYWIAD]

2021-10-27 16:10

O współpracy z Deemzem marzą wszyscy debiutujący, ale również doświadczeni artyści. Jego niecodzienne podejście do muzyki spodobało się już takim wykonawcom, jak Quebonafide, Żabson, ReTo, czy chociażby Smolasty. Deemz w rozmowie z ESKA.pl, opowiedział o swojej debiutanckiej płycie Sauce, planach na przyszłości oraz o współpracy z Soblem. Obejrzyjcie rozmowę już teraz!

Deemz, czyli jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich producentów hip-hopowych, ujawnił nam kulisy swojej pracy. Nadim Akkash, bo tak naprawdę nazywa się artysta, stworzył takie utwory, jak: Ulala z Żabsonem, Young Leosią, Beteo i Boruccim, Eldorado z Bedoesem i PlanBe, Ból ze Szpakiem i Białasem, Rutyna, czy utwór Wasabi z ReTo oraz Żabsonem. Deemz ma również na koncie produkcję megahitu Candy od Quebonafide, a także odpowiada za wiele hitów Sobla. Mowa o takich bangerach, jak: To ja, czy chociażby Patologiczny zew. Wiele osób uważa, że to właśnie Deemz jest ojcem sukcesu młodego rapera ze Świdnicy. Tym bardziej, że jest jego hypemanem na trasie koncertowej. Deemz sam jednak, w rozmowie z Rafałem Wróblewskim z ESKA.pl, mocno temu zaprzeczył. Z dużą dozą pewności opowiedział o współpracy z Szymonem Soblem, co możecie zobaczyć w wideo poniżej. 

Deemz oprócz o współpracy z Soblem, zdradził kilka ciekawostek ze studia nagraniowego, podrzucił kulisy współpracy z Quebonafide, a także ujawnił plany na przyszłość. Czy nagra wkrótce utwór z Taco Hemingway'em? Przekonajcie się oglądając rozmowę. 

Deemz o produkcjach, planach i płycie Sauce [WYWIAD]

Deemz - płyta Sauce 2021

Deemz gościł w studio Radia ESKA z okazji premiery płyty Sauce. To debiutancki krążek popularnego producenta, a pochodzą z niego takie hity jak: Wasabi, Rutyna, Fiesta, czy chociażby Ślub z Kuqe2115 i Michałem Wiśniewskim, Zaopiekuj się z Piotrem Roguckim, czy Poprawka z Jackiem Stachurskym. Płyta Sauce 2021 online jest dostępna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze