Dawid Podsiadło w nowym duecie z kobietą. Czy piosenka okaże się hitem?

2020-02-21 13:10
Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje
Autor: M.Murawski Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje

Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa. Artysta od kilku lat dostaje najlepsze i najważniejsze nagrody muzyczne, sprzedaje rewelacyjne nakłady swoich krążków oraz gra liczne trasy koncertowe. Od pewnego czasu zaczął także wchodzić we współpracę z innymi muzykami - Taco Hemingway, Pro8l3m czy zespół Rasmentalism. Tym razem Dawid pojawił się w duecie ze znaną polską wokalistką!

Dawid Podsiadło, czyli najpopularniejszy wokalista młodego pokolenia, został zaproszony przez Paulinę Przybysz do muzycznej współpracy. Artyści połączyli siły i tym samym powstał nastrojowy kawałek Dobrze. Hit znalazł się w najnowszym krążku Pauliny Przybysz - Odwilż.

Zaśpiewaliśmy razem numer „Dobrze”. Wy ocenicie czy dobrze plus czy może jednak wspaniale. Od naszego wspólnego wykonania „Drewna” nosiliśmy w sobie ochotę zrobić coś razem. Posłuchajcie jak kleją się nasze głosy w A i E, bo nie zdradzimy jeszcze ani słowa. @dylanwishop bardzo dziękuję że wpadłeś do lasu zanim leśny tur porwał Cię skutecznie.

Dawid Podsiadło i Pauliny Przybysz - piosenka

To już kolejna współpraca polskich wokalistów. Początkowo Dawid Podsiadło gościnnie wystąpił w piosence Drewno. Ich duet został bardzo odebrany, dlatego stworzyli kolejny hit, jakim jest utwór Dobrze. Klimat klipu wciąga słuchacza od pierwszych dźwięków. Początkowo przypomina padające krople deszczu. Piosenka opowiada o pojawiającym się lęku, kiedy wszystko do tej pory było dobrze w naszym życiu. Podsiadło i Przybysz, śpiewają także o radosnych chwilach we dwoje. Album Odwilż jest najnowszym oraz drugim solowym krążkiem Przybysz, która kiedyś była połówką słynnego duetu Sisters.

Najnowsze