Dawid Podsiadło staje do walki z Dodą! To może ją zdenerwować

2022-10-09 11:26
Doda / Dawid Podsiadło
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska // Sony Music Poland

To będzie muzyczny pojedynek tego roku! Dawid Podsiadło oficjalnie ogłosił datę premiery swojego czwartego krążka. Płyta Lata Dwudzieste ukaże się tego samego dnia, co długo wyczekiwany longplay Dody zatytułowany Aquaria. Warto wspomnieć, że to nie jedyna warta uwagi premiera w tym dniu. Do walki o szczyt listy sprzedaży stanie też Taylor Swift.

21 października 2022 zapowiada się niezwykle ekscytująco dla wszystkich fanów muzyki w naszym kraju. Tego dnia do sprzedaży trafią nowe krążki od Dody, Dawida Podsiadły i Taylor Swift. Wraz z wydaniem singla To co masz Ty najpopularniejszy artysta muzyczny w Polsce ogłosił datę premiery swojego czwartego albumu studyjnego. Płyta zatytułowana Lata Dwudzieste zapowiadana jest jako najbardziej osobiste wydawnictwo w całej karierze Dawida, ale przy tym najbardziej przebojowe.

Wachlarz emocji, który towarzyszył mi podczas pracy nad albumem był bardzo szeroki, ale w ogólnym odbiorze sama płyta wydaje mi się całkiem taneczna i bardzo przebojowa. Chyba najbardziej z dotychczasowych - mówi o swoim kolejnym dziele Podsiadło.

Taneczna będzie też nowa, pierwsza od 11 lat studyjna płyta Dody. Wokalistka, podobnie do Dawida, łączy na niej bardzo osobiste i przejmujące teksty, stanowiące zapis jej przemyśleń i nierzadko bolesnych doświadczeń, z elektronicznym bitem. Zapowiada się prawdziwa walka na parkiecie!

Doda i powrót od razu na szczyt. Fani czekali na to od 11 lat!

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Podsiadło i Doda - nowe płyty

To będzie pojedynek mistrzów! Doda, Dawid Podsiadło i Taylor Swift staną do walki o debiut na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży krążków muzycznych w Polsce OLiS. Wpływ na pozycję w rankingu mają zarówno liczby wygenerowane we wszystkich dostępnych serwisach cyfrowych, jak i oczywiście sprzedaż fizyczna albumów w pierwszym tygodniu od ich ukazania się. Najważniejsza jest jednak muzyka, a jesteśmy przekonani, że zarówno Aguaria, jak i Lata Dwudzieste oraz Midnights to pozycje, które zasługują na uwagę słuchaczy.

Sonda
Kto zajmie 1. miejsce OLiS?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze